Bluekey Shop Bayilik Veriyor

Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübesini çocuk tekstili ile birleştiren Sergina Tekstil, yaratıcı ve yenilikleri takip eden profesyonel kadrosunu, çocuklarımızın özgür dünyası ile buluşturdu. Çocuklarımız için sağlıklı, rahat ve özgür tasarımları hayata geçiren BLUEKEY, en değerli varlıklarımız için sürekli büyüyor ve gelişiyor. BLUEKEY, hareket özgürlüğü ve trend yaratan tasarımlarını bugün Türkiye’nin pek çok noktasında sizlerle buluşturuyor. Çocukları, yarının özgür bireyleri olarak gören BLUEKEY, koleksiyonlarını hazırlarken ‘Her Çocuğun Kendisinin Kahraman Olduğu’ düşüncesi ile tasarımlarında çizgi film karakterlerini kullanmıyor.

Bluekey Shop Bayilik Şartları
Bluekey Shop Bayilik Şartları

Öncelikli olarak sağlıklı, rahat ve özgün koleksiyonlar sunmayı ilke edinen BLUEKEY, daima en iyiyi hak eden çocuklarımız için koleksiyonlarını sunmaya devam ediyor. Dekorasyonu, Koleksiyonu, Ürün karması, Satış Sistemi, Müşteri Memnuniyeti politikaları, ödeme araçları, fiyat politikası, görsel malzemeleri standardize edilmiş BLUEKEY SHOP Mağazası Konseptini BLUEKEY SHOP olarak tanımlamaktayız.

Bluekey Shop Mağaza Özellikleri: Minimum 100 m² alana sahip olması ve bulunduğu il, ilçe ya da bölgenin ticari kapasitesi yüksek bir caddesinde veya Alışveriş Merkezinde olması tercih edilmektedir.
Bluekey Shop Yatırımcıda Aranan Özellikler: Perakende, Mağazacılık ve/veya Ticaret deneyimine sahip işletme niteliklerine hakim olunması ve Söz konusu Bayilik çalışmasını bizzat yürütmesi beklenmektedir.
Teminat: Sezonluk çalışma hacmi ile orantılı olarak tarafımızca belirlenen tutarda Banka Teminat Mektubu istenmektedir.
Satış Sistemi: IDSL bağlantı ile online olarak Merkeze bağlı Mağaza bilgisayarı aracılığı ile tüm Türkiye de her ürün için sezonluk belirlenen bir perakende satış fiyatı ile satış yapılmaktadır. Sezon süresince uygulanacak indirim kampanya ve promosyonlar merkez tarafından kararlaştırılmakta ve uygulanmaktadır. Shop mağaza, merkez mağazalarda satışı arttırmaya yönelik uygulanan tüm aktivitelere katılır. Çalışılmakta olan
taksitli kredi kartlarını avantajlı çalışma koşullarından bayilerimizin
Yatırım Maliyeti: BLUEKEY SHOP Mağazasının dekorasyon maliyeti şirketimize aittir.
Kar Marjları: Kar Marjları karşılıklı görüşmelerde telaffuz edilecektir.
Reklam/Tabela Desteği: Sezon açılışı, İndirim ve Kampanyalarda Ulusal reklam kampanyaları firmamızca düzenlenmektedir. Tabela ve görsel malzemeler (poster vb) Firmamızca temin edilmektedir.
İndirim Desteği: Tüm kampanya ve indirimler Bayi mağazasına merkez mağazası gibi birebir uygulanır.
Değişim Desteği: Bayi merkez onayını alarak sezon içersinde Mağazasında satış kabiliyeti düşük ürünleri, iade ederek yerine satış kabiliyeti yüksek ürünleri sipariş edebilir.
Ürün Çeşitliliği: Bayi BLUEKEY SHOP mağazalarında satışa sunulmamış ürün guruplarını merkezin gösterdiği markalardan satın alım yapıp mağazasında satabilir.
Eğitim Desteği: Mağazamızda çalışacak olan tüm perakendecilik ve mağazacılık konusunda profosyonel merkez ekibimiz tarafından eğitime tabii tutulacaktır. Bu eğitimde, kullanılan nebim winner satış ve stok programı eğitimi, koleksiyon eğitimi ve satış eğitimi verilmektedir.

Bluekey Bayilik iletişim
Göztepe Mahallesi Rahim Sokak No:14 Mahmutbey/Bağcılar/İSTANBUL
Tel: +90 212 451 24 21
Fax: +90 212 355 07 59

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here