Bonex Türkiye, Atılabilir Yangın söndürücü bayiliği veriyor

BONEX
BONEX

Densed Dış Ticaret firması Bonex firmasının Türkiye ve 11 ülkenin daha tek yetkili distribütörü olarak operasyonlarına devam ekmektedir. BONEX Japonya firması yangının cok daha kolay bir şekilde söndürülebilmesi için dünyada ilk defa atılabilir tip yangın söndürücülerin üretimi amacıyla kurulmuştur. En önemli hedeflerimiz hem yangının engellenmesi anlamında toplum bilincini arttırmak hem de en son teknoloji ile üretilmiş kolay kullanılabilir ve cok etkili olan ürünleri topluma kazandırarak hem ev tipi gereçler sektöründe hem de ticari ve profesyonel yangın söndürücüler sektorlerinde bir devrim yaratmaktır.

Kullanımı kolay, eğitime gerek duymayan, 5 yıl raf ömrüne sahip, basınçsız, sadece yangının içine atılarak kullanılabilen, çok küçük ve hafif ancak çok etkin, çocukların dahi kullanabileceği atılabilir yangın söndürücülerimiz FR911, COE ve diğer ürünlerimiz ile birlikte yangın söndürme anlamında devrim niteliğindeki ürünlerimizi sizlere sunmaktan onur duyarız.

Temsil ettiğimiz ülkeler şöyledir: Türkiye , Azerbaycan, Gürcistan, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Irak, Özbekistan, Tacikistan, Türkmenistan, Kırgızistan , KKTC.
Bayilik Kategorisi : Atılabilir Yangın Söndürücü
Firma İsmi : Bonex Türkiye, Atılabilir Yangın söndürücü
Kuruluş Yılı : 2012
Tüm ülkelerde ve illerde acentelikler verilmektedir.

Bayilik Şartları : Markalaşma sürecimizde tüm bireylerin ulaşabileceği, bütçeleri sarsmayacak nitelikte şartlarımız mevcuttur.
Bayilik Destekleri : Broşür, katalog, cam giydirme, tanıtım cd’si vs. gibi tüm reklam doneleri şirketimizce sağlanmaktadır.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Markalaşma sürecimizde tüm bireylerin ulaşabileceği, bütçeleri sarsmayacak nitelikte şartlarımız mevcuttur. Kar marjımız başvuru yapan tüm bireyleri tatmin edecek ölçüde yüksektir.

Adres: Cumhuriyet mah.Cumhuriyet cad.2059.sok No:5 Delta Towers Kat:12 D:130 Esenyurt/ İSTANBUL, TURKIYE 34520
Şehir: İstanbul
Posta / Posta Kodu: 34520
İlgili Kişi : Gülçin Koç
Telefon Numarası (212) 2524226
E-posta info@bonexturkey.com
Web Sitesi : www.bonexturkey.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here