BonjukTea Bayilik Veriyor

BonjukTea Bayilik Veriyor 2
Bonjuktea

Bonjuktea

Bonjuk Tea satış noktalarını bayilik ve franchise sistemi ile genişletmeyi hedeflemektedir. Dünyada tüketimi artan Bubbletea (baloncuklu çay), Türkiye’de BonjukTea markası ile satışa sunulacak. 150’yi aşkın soğuk, 70 sıcak içecek türü bulunan ürün, 12 milimetre (mm) pipetlerle tüketilebilecek. Malezya’da 20 senedir faaliyet yürüten ve 1,5 milyon dolara yakın bir yatırım yapan Turkuaz Grubu şirketlerinden Selekoğlu Gıda, yeni markası BonjukTea ile satış oranlarını artırmayı planlıyor.

Bonjuktea
Bonjuktea

BubbleTea’nin en önemli yanı içinde ağızda patlayan ve çiğnenen karamelle kavrulan boncuk şeklinde meyve özütlerinin bulunması. Ayrı meyve aromaları olan ürünün menüsünde ‘Sağlık Serisi, Kahveli, Meyveli, Yoğurtlu ve Vanilyalı’ karışımlar yer alıyor. ‘Hibiskus (Medine Gülü) Çayı, Earl Grey, Yesilçay ve Bergamot Aromalı Çay’ türlerinin meyve özleriyle karışımından sıhhatli çaylar elde ediliyor. Bu içecekler hem sıcak hem de soğuk olarak tüketilebiliyor.

Kapsül biçimi ile AVM’lerin iç ve dış mekanlarında satılan BonjukTea, 2013 yaz sezonunda Türkiye’nin muhtelif bölgelerinde tüketici ile buluşacak. Ürün, İstanbul Meydan AVM’de ve İzmir Selway Outlet Park ile İzmir Çiğli Kipa’da beğeniye sunuluyor. İzmir bölgesinde Mayıs ayı sonuna kadar 6 noktada satışa çıkarılacak ürün için Selekoğlu Gıda, sene içinde Türkiye’de 20 bayilik kontenjanını süratle tamamlıyor ve 10 merkez mağaza hedefiyle büyümeyi planlıyor. 2013 yılı hedeflerimizde olan bayilik ve franchise sistemi ile satış noktalarımızı arttırma çalışmalarımız devam etmektedir.

BonjukTea Bayilik İletişim Bilgileri
Selekoğlu Gıda San. & Tic. Ltd. Şti. Türkiye
Telephone: +90 212 574 2088
E-mail: info@bonjuktea.com
Web: bonjuktea.com

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here