Boost Juice Türkiye’de franchise arıyor

Boost Juice 2000 yılında kurulmuş bir şirket ve 2007 cirosu 100 milyon doların üzerine çıkmıştır.
179 şubesi ile hizmet veren Boost Juice’nin bu şubelerinin 172 si Avustralya’da geri kalan 7 tanesi ise Endonezya, Şili, Kuveyt, ingiltere, Güney Afrika, Hong Kong gibi dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunuyor. Boost Juice içecek şirketidir. Boost Juice’nin meyve suları ve smoothie’ler şirketinde gözde içecekleri olmakla beraber Boost Juice’ye ciro konusunda en çok karı getiren içeceklerin başında gelir. Boost Juice franchising kuruluşunun başında bulunan Jacinta Caithness geçmiş aylarda Türkiye’den bazı şirketlerle görüşme yaptıklarını fakat bu görüşmeleri sonuçlandıramakdıklarını söylüyor ve Türkiye pazarına çok girmek istediklerini de özellikle belirtiyor.


Detaylı bilgiye www.bootsjuicebars.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Etiketler : Boost Juice bayilik, Boost Juice franchising, Boost Juice franchise, Boost Juice franchise şartları, Boost Juice yurt dışından bayiliği nasıl alırım, Boost Juice yurt dışı franchise.

3 YORUMLAR

  1. mrb evet haklısınız sıze katılıyorum bende bayılık almayı dusunuyorum.pekı bu sızın dedıgınız bayılık nedır ne üzerine açıkarmınız yararımıza olacaktır.

  2. Yabanci yatirimcilar bakiyorum ha bire Türkiyede franchise vermeye calisiyorlar. Belliki hepside birbirinin takliti ve ürünleri birbirine benziyor, sadece isim degisiyor. Zeki yatirimcilar söyle birde kafalarini kaldirip etrafina bakinsalar öyle kesfedilmemis ürünler varki. Burada reklamini yapmak istemiyorum ama bu sayfalarda okudugum bir ürün cok dikkatimi cekti, adam tescilli patentini almis isyeri ile patenti devrediyor. Herkese kolaygelsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here