Borsada Günün İlk Yarısı (2)

Borsada Günün İlk Yarısı (2)
Borsada Günün İlk Yarısı (2)
1 dk
Son güncellenme: 01/12/2021

Borsada günün ilk yarısı (2)

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.000,00
-25,93
İş Bankası (C)7,031,593,49
İş Bankası (Kur.)356.000,00
-6,32
İş Fin.Kir.3,290,30-14,77
İş Girişim7,82-0,76-58,73
İş GMYO2,40-0,83-5,51
İş Y. Men. Değ.18,160,729,41
İş Yat. Ort.2,82-0,35-16,15
İşbir Holding45,30-8,45-15,61
İşbir Sentetik Dokuma11,99

Işık Plastik5,410,19
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,931,09-18,42
İttifak Holding1,381,47-38,12
İz Hayvancılık Tarım20,80-2,8015,56
İzmir Demir Çelik2,26-0,44-31,71
İzmir Fırça6,16-1,6010,79
Jantsa Jant Sanayi57,70-1,2839,21
Kafein Yazılım18,99-0,05-11,01
Kalekim Kimyevi Maddeler17,661,03
Kaplamin24,381,16-27,87
Kardemir (A)6,83-0,8714,79
Kardemir (B)6,84-0,5829,79
Kardemir (D)7,68-0,1332,87
Karel Elektronik9,080,0035,03
Karsan Otomotiv3,820,7917,54
Karsu Tekstil7,710,00-9,82
Kartal Yenilenebilir Enerji12,89-1,83
Kartonsan50,70-1,17-46,45
Katmerciler Ekipman1,41-0,70-18,60
Kent Gıda156,00-1,89-56,13
Kerevitaş Gıda4,260,47-35,26
Kervan Gıda12,04-1,1517,63
Kervansaray Yat. Holding0,670,00-46,83
Kiler GMYO2,18-2,24-13,15
Kızılbük GYO32,100,25
Klimasan Klima9,40-1,6711,41
Koç Holding28,02-0,1437,00
Konfrut Gıda3,87-0,77-8,40
Kontrolmatik Teknoloji Enerji69,40-1,21194,07
Konya Çimento823,40-0,89-27,13
Koray GMYO7,27-1,6263,37
Kordsa Teknik Tekstil29,621,7990,48
Koza Altın119,80-0,6623,89
Koza Madencilik18,390,3318,72
Körfez GMYO5,871,381,21
Kristal Kola1,280,79-58,10
Kron Telekomünikasyon33,06-0,24-10,26
Kuştur Kuşadası Turizm207,10-2,0831,66
Kuyas Yatırım2,67-1,4816,09
Kütahya Porselen82,801,6664,12
Kütahya Şeker Fabrikası28,48-0,90
Lider Faktoring3,03-0,66-11,14
Link Bilgisayar26,12-0,84-17,33
Logo Yazılım41,82-0,4834,30
Lokman Hekim Sağlık11,631,7563,86
Lüks Kadife47,94-1,3666,95
Makina Takım3,09-0,32-9,38
Manas Enerji Yönetimi15,30-1,29
Margün Enerji8,53-0,81
Marka Yatırım Holding4,03-0,74-37,33
Marmaris Altınyunus170,40-0,1253,38
Marshall227,00-0,92-25,99
Martı GMYO0,942,17-63,19
Martı Otel1,73-0,57-18,78
Matriks Bilgi Dağıtım22,44-0,27
Mavi Giyim77,900,0650,94
Mazhar Zorlu Holding29,76-0,60-5,46
Meditera Tıbbi Malzeme34,820,64
Mega Polietilen4,82-0,82-37,08
Menderes Tekstil2,05-0,49-33,66
Mercan Kimya12,742,08
Merit Turizm28,683,09176,85
Merko Gıda4,46-1,11-48,38
Metemtur Yatırım2,730,00-66,24
Metro Holding1,290,00-37,98
Metro Petrol ve Tesisleri2,740,00-5,19
Metro Yatırım Ortaklığı1,740,58-25,32
Migros Ticaret41,62-0,19-2,76
Milpa3,78-2,33-17,83
Mistral GMYO4,41-1,34-5,69
MLP Sağlık29,84-0,1350,18
MMC San. Ve Tic. Yat.5,500,0019,57
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,78-0,88-42,78
Mondi Tire Kutsan8,340,129,74
Nasmed Egepol6,39-1,69
Naturel Enerji33,84-1,28-4,70
Naturelgaz7,330,14
Net Holding5,312,5154,81
Netaş Telekom.16,77-0,95-40,28
Niğbaş Niğde Beton6,81-2,99-86,90
Nuh Çimento40,68-0,29-15,30
Nurol GMYO10,16-3,2439,37
Odaş Elektrik1,57-0,63-46,30
Orçay Ortaköy Çay Sanayi13,461,58
Orge Enerji Elektrik6,30-1,1036,59
Orma Orman Mahsulleri25,220,0071,33
Osmanlı Menkul24,28-0,49-21,03
Ostim Endüstriyel Yat1,700,00-27,15
Otokar370,902,6021,89
Oyak Çimento7,000,14-20,27
Oyak Yat. Ort.6,84-0,44-0,90
Oyak Yatırım Menkul29,842,19
Oylum Sınai Yatırımlar8,14-2,9872,82
Özak GMYO5,25-0,192,94
Özbal Çelik Boru17,76-0,84171,15
Özderici GMYO1,67-0,60-24,77
Özerden Plastik7,54-1,57-16,22
Pamel Elektrik60,45-0,74183,54
Panora GMYO7,525,9228,09
Papilon Savunma13,061,87-42,56
Park Elek.Madencilik5,14-1,15-4,28
Parsan32,50-1,4633,74
Pegasus100,50-0,7934,72
Peker GMYO1,022,00-56,40
Penguen Gıda3,79-1,04-24,95
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım166,70-3,36
Pera GMYO1,360,74-22,36
Pergamon Dış Ticaret22,32-0,2721,78
Petkim7,750,5255,62
Petrokent Turizm3.634,900,13301,03
Pınar Et Ve Un17,70-0,90-19,12
Pınar Su3,610,28-11,18
Pınar Süt16,85-0,18-25,28
Plastikkart17,62-0,4523,70
Polisan Holding2,820,00-26,65
Politeknik Metal324,00-0,46-20,14
Prizma Press Matbaacılık3,74-1,58-31,75
QNB Finans Fin. Kir.63,80-0,23-49,08
QNB Finansbank34,86-1,13-50,45
QUA Granite Hayal Yapı11,12-1,16
Ral Yatırım Holding9,725,88118,92
Ray Sigorta9,82-0,71-36,44
Reysaş GMYO3,27-1,510,87
Reysaş Lojistik4,97-0,60-3,94
Rhea Girişim2,090,00-43,82
Rodrigo Tekstil12,950,47-5,54
Royal Halı2,96-0,34-13,95
RTA Laboratuvarları19,93-0,85-34,18
Sabancı Holding14,050,9327,43
Safkar Ege Soğutmacılık6,85-1,15-37,04
Sanel Mühendislik4,901,2443,27
Sanifoam Sünger26,16-2,7592,35
Sanko Pazarlama9,42-0,531,64
Saray Matbaacılık3,760,53-57,13
Sarkuysan16,650,4291,44
Sasa Polyester33,36-0,06122,63
Say Yenilenebilir Enerji21,20-1,40149,12
Sekuro Plastik17,630,1126,29
Selçuk Ecza Deposu9,99-0,20-25,62
Selçuk Gıda3,931,03-21,08
Selva Gıda Sanayi8,84-1,78
Senkron Güvenlik24,90-2,35-5,18
Serve Film Prodüksiyon12,70-2,23-20,63
Servet GMYO70,901,29-9,57
Seyitler Kimya17,42-7,1929,39
Silverline Endüstri5,06-0,39-41,16
Sinpaş GMYO4,11-0,96-1,67
Smartiks Yazılım4,90-1,80-44,70
Sodaş Sodyum Sanayii21,72-1,00-17,53
Söktaş2,711,50-16,63
Sönmez Filament27,60-3,16-48,11
Sönmez Pamuklu8,160,00-44,70
Sumaş Suni Tahta90,70-0,1177,81
Şeker Fin. Kir.4,760,85-25,63
Şekerbank1,14-0,87-24,50
Şişe Cam10,490,6746,52
Şok Marketler Ticaret13,900,2211,38
T. Halk Bankası4,730,42-14,93
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası19,850,00-36,09
T.S.K.B.1,57-0,63-10,11
T.Tuborg17,900,060,95
Taç Tarım Ürünleri27,000,00156,41
Tat Gıda10,610,57-8,23
TAV Havalimanları29,30-0,4837,56
Tek-Art Turizm1,280,79-36,63
Tekfen Holding17,14-0,584,51
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,18-1,28-28,64
Temapol Polimer Plastik13,19-0,9014,70
Tetamat Gıda Yatırımları190,209,82-12,07
TGS Dış Ticaret17,73-1,3939,50
Tofaş Oto. Fab.64,451,74108,50
Torunlar GMYO3,930,000,77
Trabzon Liman32,000,00-0,37
Trabzonspor Sportif7,953,11225,82
Trend GMYO6,57-5,06-47,73
TSKB GMYO2,65-0,75-45,09
Tuğçelik13,692,0969,43
Tukaş7,17-0,28-26,01
Turcas Petrol3,90-0,51-19,59
Tureks Turizm Taşımacılık13,73-1,36
Turkcell17,680,2318,53
Tümosan Motor ve Traktör17,174,5022,03
Tüpraş157,20-0,6345,56
Türk Hava Yolları17,96-0,1739,12
Türk İlaç Serum9,140,11
Türk Prysmian Kablo44,689,78270,41
Türk Telekom9,12-0,5515,45
Türk Traktör180,60-1,316,00
Türker Proje Gayrimenkul130,601,0815,68
Türkiye Sigorta4,930,00-20,20
Ufuk Yatırım19,002,0441,79
Ulaşlar Turizm Yat.3,935,65-7,31
Ulusal Faktoring2,29-1,72
Ulusoy Elektrik55,001,857,11
Ulusoy Un Sanayi5,35-1,475,14
Umpaş Holding1,29
-50,57
Uşak Seramik1,610,00-31,20
Utopya Turizm17,801,14-54,12
Uzertaş Boya26,003,59-54,06
Ülker Bisküvi19,430,26-12,94
Ünlü Yatırım Holding5,44-1,27
Vakıf Fin. Kir.5,57-1,9463,44
Vakıf GMYO1,67-0,60-30,38
Vakıf Yat. Ort.5,710,18-22,42
Vakıflar Bankası3,901,04-17,20
Vakko Tekstil9,80-1,5156,39
Vanet Gıda6,02-1,15-22,12
VBT Yazılım19,94-0,99
Verusa Holding48,381,517,32
Verusaturk Girisim25,08-0,9592,21
Vestel28,400,2858,28
Vestel Beyaz Eşya6,920,2955,91
Viking Kağıt6,57-1,20-27,00
Yapı ve Kredi Bank.3,514,1517,11
Yaprak Süt ve Besi Çift.28,90-0,21-20,15
Yataş12,94-0,92-8,55
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,97-1,33-32,50
Yeni Gimat GMYO16,190,3739,66
Yeo Teknoloji50,25-3,37
Yeşil GMYO0,84-2,33-39,13
Yeşil Yapı1,050,00-42,93
Yeşil Yatırım Holding1,99-1,00-53,46
Yibitaş İnşaat Malzeme9.948,900,00-36,23
Yonga Mobilya18,200,00-38,90
Yükselen Çelik5,29-0,191,82
Yünsa11,90-1,00-14,34
Ziraat GMYO2,433,85
Zorlu Enerji1,670,00-33,97

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Muhabir : Bahar Kara
Yayınlayan : Bekir Gürdamar

x
Site deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.