Bosna Kahvecisi Bayilik

Bosna Kahvecisi 10 bayisi bulunan Antalya merkezli bir kahve markası. Bosna Kahvecisi açmak isteyen girişimciler ortalama yatırım tutarı olarak 350.000 TL – 500.000 TL arasında bir bedel ödüyorlar. Yatırım miktarı tam olarak dükkanın m2 sine göre değişkenlik göstermektedir.
Bosna Kahvecisinin menüsünde Bosna’ya özel kahve Bosna Kahvesi ve diğer kahve çeşitlerinin yanı sıra içecekler, yiyecekler, dondurmalar, tatlılar ve nargile bulunuyor. Şu anda ağırlıklı olarak Akdeniz ve Ege bölgesinde bayilikleri bulunan firmanın iş kurma süreci ise aşağıdaki gibidir.

Bosna Kahvecisi Bayilik alma süreci

1- Yatırımcı Bosna kahvecisi sitesinde ki formu doldurur veya mail yoluyla da başvuru yapabilir. (bosnakahvecisi@gmail.com)
2- Danışmanların yapacağı değerlendirmeler sonucunda koşullar uygunsa girişimci ile ön görüşme randevusu verilir.
3- Belirlenen tarihte ön görüşme yapılır ardından varılan mutabakat sonucu sözleşmenin imzalanmasıyla işi kurma süreci başlar.
4- Bosna Kahvecisi Ekibi mağazaya uygun ölçütleri yatırımcıyla birlikte değerlendirir ve belirler. Tespiti yapılan ölçütler sonucunda Mimarlık Bölümü ile proje çizimleri yapılır. Daha inşaat başlamadan bitmiş halin sunumu girişimciye yapılır.
5- Mimar ve uygulayıcı ekip projeyi ön görülen tarihte anahtar teslim olarak yatırımcıya teslim eder.
Bosna Kahvecisi iletişim bilgileri
Tahılpazarı Mh. Kazım Özalp Cd. Şeref İşhanı No: 38/E Muratpaşa, Antalya / TR
Tel: (242) 241-1114
GSM: (532) 546-9207
Franchise: (543) 916-7417

BESTE PARK-TEL