Boşnak Börekçisi Franchise – Boşnak Böreği Bayilik

Boşnak Börekçisi Franchise Hakkında

BOŞNAK BÖREK AİLESİ, yemeğin sadece karın doyurmak olmadığını, sağlıklı, verimli ve işgücünü arttıran en önemli faktör olduğunu düşünmektedir. Kalite ve hijyen konusunda asla taviz vermeden, bol çeşit içeren ve damak tadına uygun ‘’Boşnak Börek Menülerle ‘’müşteri memnuniyetini ilke edinerek yola çıkan Ailemizin hedefi; yolumuzun üzerindeki herkesle buluşmak.

Boşnak Börekçisi Franchise
Boşnak Börekçisi Franchise

Peynirli ve kıymalı su böreği; peynirli, ıspanaklı, kıymalı ve patatesli Boşnak Böreği; peynirli, kıymalı, patatesli, zeytinli ve sade mayasız poğaçaları, eşsiz lezzetteki ev baklavası ile hizmet veren Boşnak Börek ürettiği kaliteli ürünleri seri ve günlük olarak yurt çapında tüm bayilerine ulaştırmaktadır. Kadınlarımızın el emeği ile hijyenik koşullarda hazırladığı ürünlerimiz tüm müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini kazanmaktadır.

Boşnak Börek, yıllardır ürettiği çeşit çeşit ve evde yapılmış gibi doğal tadında böreklerle, böreği, bugüne kadar zihnimizde beliren “yufka ve iç” kavramlarından çok daha öteye taşımış; kahvaltılarda, öğle yemeklerinde, ikindi çaylarında sofraların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Boşnak Börekçisi Franchise ve Boşnak Börekçisi Bayilik

Her şubede her çeşidini, üstelik her saat taze ve sıcak bulabileceğiniz Boşnak’in börek ve poğaçalarını ister tüm şubelerinde bulunan salonda isterseniz paketleterek evinizde ya da iş yerinizde, taptaze, çıtır çıtır, afiyetle yiyebilirsiniz. Bugün toplam 22 şubesiyle Kocaeli, İstanbul’da lezzetli ve sağlıklı gıda hizmeti veren Boşnak Börekçi, yıllar içerisinde yeni şubelerle birlikte, imalat makinelerine de yatırım yaparak, yarattığı börek çeşitlerini üretecek makineleri de kendi bünyesinde tasarlamış ve ürettirmiştir. Türk Mutfağı’na kazandırılan börek çeşitleri içerisinde en çok ilgi gören “Boşnak Böreği” dir.

Boşnak Börekçisi Franchise Başvurusu ve Formu

Boşnak Börek zincirinin bir halkası olarak franchise işletmecisi olabilirsiniz. Franchise işletmecisi olmak için bu başvuru formu linkine tıklayarak Boşnak Börekçisi Franchise başvuru formundan Boşnak Börekçisi Franchise başvurusunda bulununuz.

Boşnak Börekçisi Franchise İletişim Bilgileri

Gsm : 0 532 525 53 54
Tel : 0 262 335 34 24 – 0 262 335 60 60
Mail : info@bosnakborekci.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here