Boss, işkur ve Gaziemir Hem’den örnek çalışma

Boss

İzmir’in Gaziemir ilçesinde faaliyet gösteren Hugo Boss Tekstil, Türkiye İş Kurumu (İş-Kur) ve Gaziemir Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle işgücü yetiştirme kursu açtı.
Firmanın tesislerindeki kursun açılış töreninde Gaziemir Kaymakamı Şerafettin Tuğ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Büyüker, İlçe Halk Eğitim Müdürü Selahattin Daver ve Hugo Boss Tekstil Genel Müdürü Dr. Sezai Kaya, eğitime başlayan 30 kursiyerle bir araya geldi.

Törende konuşan Hugo Boss İnsan Sistemleri Müdürü Mustafa İskifoğlu, Türkiye ve dünyada giderek artan işsizlik ortamında meslek edinmenin önemine değinerek, kursiyerlerin bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmesini istedi.

Kaymakam Tuğ ise meslek sahibi olmanın sadece fertlere değil, topluma ve ülke ekonomisine de katkı sağlayacağını dile getirerek, işbirliği içindeki üç kuruma teşekkür etti.

Üç ay sürecek işgücü yetiştirme kursunda makine ve temel mekanik eğitimleri verilecek. Uygulamalı ürün dikimlerinin yanı sıra Hugo Boss kurum kültürü, yönetim felsefesi ve iyileştirme yaklaşımı da anlatılacak.

Eğitim boyunca İş-Kur tarafından cep harçlığı verilecek kursiyerler, ayrıca firmanın servis ve yemek imkânlarından da faydalanacak. Kursu başarıyla bitirenler de Hugo Boss’ta çalışacak.

4 YORUMLAR

  1. hugo bossda çalışmak istiyorum ama makinayı daha iyi öğrenmek bir ömür boyu orda çalışmak istiyorum duydum ki kurs veriyolar nasıl ulaşabilirim veya nereye başvurmam gerekiyor 05345079652

  2. mrb benim isim:ayhan yurtsever.işitme engelliyim .dogum yeri:izmir.asker muaf.çinarli endüstri meslek lisesi.lise 1 sınıftı kaldım mazunuym.balçova konak kasıyaka ve gaziemi 16 tane formu yaptım işitme engelliyim almıyor bekledim sıkıldım.hugo boss iş çalısmak istiyoum temizlik .katlama ve diger 0533.4332990

  3. ben basvuru yaptım ama halen cvp beklıyorum ne zaman cvp alabılırım sımdıden tsk ederım iyi calışmalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here