Box of Awesome fikri yeni girişimcilere farkındalık sağlıyor

Box of Awesome fikri yeni girişimcilere farkındalık sağlıyor
Box of Awesome

Box of Awesome, çocukların sektöre yeni girecek firmalarla ilişki kurmalarını sağlamak için ücretsiz oyunlar, müzikler, eğlencelikler ve küçük aletler sunuyor.

Box of Awesome
Box of Awesome

Oyuncak abonelik hizmetleri, Little Pnuts gibi sadece pilsiz ürünler satarak pazardaki yerini sağlama almak isteyen yeni girişimciler için uzun zamandır gündemde olan bir konuydu. Farklı bir bakış açısı getiren Box of Awesome çocukların sektöre yeni girecek firmalarla ilişki kurmalarını sağlamak için ücretsiz oyunlar, müzikler, eğlencelikler ve küçük aletler sunuyor.

İngiltere merkezli Box of Awesome, halen üç seçenekten oluşuyor. The Digital Box, ücretsiz ve ayrıcalıklı oyun indirme imkanı tanıyor.The Physical Box, ücretsiz olarak sipariş edilebilen, “ilk gelen alır” modeliyle dağıtılan ve bittiğinde çocukların bir sonraki turunu beklemek durumunda olduğu eğlencelikler, oyunlar ve alışveriş kartlarından oluşuyor. The Guaranteed Box, ilk kutusu teslim edildiğinden itibaren haftalık 0.38 Pound fiyatında olup, Physical Box artı aboneye özel hediye paketiyle aynı değerlendiriliyor. Physical Box, ünlü çocuk eğlence firmaları ve yeni girişimcilerin ürünlerini içeriyor. Var olan ve yeni firmaların bu sistemden edindiği avantaj, demografik yapıyı ve çocukların ilgi alanları hakkında bilgi erişimi olurken; çocuklar da bundan hem arkadaşlarında olmayan oyuncaklara sahip olarak hem de ücretsiz hediyelerle yararlanıyor.

Box of Awesome, yeni girişimci firmalara bu sektörde yer edinmiş firmaların yanında ürünlerini tanıtma imkanı sağlayan bir platform sağlıyor. Yeni firmalar tüketicilerin dikkatini daha başarılı bir şekilde nasıl çekebilir ki?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here