Brazilya’dan Forma Otomatı Fikri

Brezilya’da faaliyet gösteren Netshoes adlı spor malzemeleri satan online alışveriş firması, ülkenin ünlü takımlarının ve milli takımın formalarını otomatlar ile satıyor.

netshoes

Online alışveriş yapmak, internet üzerinden efor sarfetmeden dolaşmak, bir kaç tık ile ödeme yapmak ve ürününüzün kapınıza kadar gelmesi gibi kolaylıklara sahiptir. Pratik alışveriş konusunda çalışmalar yapan Brezilyalı online alışveriş firması Netshoes, spor ürünleri üzerine yoğunlaşmış ve ülkenin her yerine gönderimler yapan büyük bir şirket. Firma sürekli olarak pratik alışveriş konusunda araştırmalar ve geliştirmeler yapıyor. Bunun sonucunda da dünyada ilk kez karşılaştığımız, forma otomatları ile bir yeniliğe imza atıyor.

İlk etapta Sao Paulo şehrinde bulunan metro istasyonlarına ve üniversite kampüslerine yerleştirilen otomatlar Brezilya milli takımı formaları satıyor. Bunun yanında çeşitli atıştırmalık yiyecekler, sıcak içecekler ve çiçekler gibi satış ürünleri de bulunuyor.

Formaların fiyatı ise 230 Brezilya Real’i bu da yaklaşık olarak 70 Dolara denk geliyor. Otomatlar kredi kartı ve promosyon kartları kabul ettiği gibi nakit para da kabul ediyor.

İnovatif bir projeye imza atan firma gelecekte pratik alışverişler konusunda yeni fikirlerle karşımıza çıkacağa benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here