Brazucam 2014 Dünya Kupası Topu

Brazucam Adidas firmasının topu

Brazucam şimdiye kadar üretilmiş en yüksek teknolojili futbol topu. Adidas tarafından üretilen bu top Brezilya’da düzenlenecek olan 2014 Dünya Kupasında kullanılacak.

Brazucam
Brazucam

Brazucam‘ın en teknolojik özelliği ise kameralı olması, topun içerisinde 6 tane 360 derece HD video kaydı yapan kamera var. Maç içerisinde çekilen görüntüler ise Adidas’ın Youtube kanalında her hafta düzenli olarak yayınlanacak. Standart kameralarının yakalayamadığı görüntüleri Adidas topunun yakalaması bekleniyor. Bu sayede 2014 Dünya Kupasını izleyenlerde daha keyifli görüntülerle karşılaşabilirler.

2014 Dünya Kupası 12-13 Haziran’da başlayacak. Bu Brezilya’nın ikinci kez dünya kupasına ev sahipliği yapması anlamına geliyor. Dünya kupasında 64 maç oynanacak. Bu maçlar 12 farklı şehirde ve 12 farklı stadyumda yapılacak.  Brazucam futbol topunu ileride bir çok maçta da görmek mümkün olabilir. Böylece lig maçlarından tutunda halısaha maçlarına kadar bir çok yerde futbolseverler yüksek teknoloji yeni görüntüler ile karşı karşıya kalacaklardır.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here