BrillantHome franchising

BrillantHome Mağazası Açmak İçin;

Baydemirler grubu güvencesiyle sizlere hem mağazanızı hem geleceğinizi değiştirecek görülmemiş bir fırsat sunuyoruz.

Siz mağazanızı değiştirme kararı veriyor, bize geliyorsunuz, biz sizin mağazanızdan yepyeni bir BrillantHome Mağazası yaratıyoruz. Tabeladan mağaza iç dizaynına kadar her türlü ayrıntıyı tek tek düzenleyip, mağazanızı satışa hazır hale getiriyoruz. Size yalnız, mağazanızın yeni anahtarlarını teslim almak kalıyor.

Sizin de istediğiniz kazançlı bir gelecek ise; doğru karar verin; mağazanız da, geleceğiniz de mükemmel olsun!

BrillantHome, tüketicilerin ev tekstili alanındaki ihtiyaçlarını; rahat ve keyifli mağaza atmosferinde; bol çeşitli, trendi ve kaliteli ürünler arasından seçerek; uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla, keyifle karşılamalarını sağlamak amacıyla kurulmuş mağazalar zinciridir.

İlk BrillantHome mağazası 17 Mayıs 2006’da Harbiye’de açılmıştır.Haziran 2008 itibariyle Türkiye genelinde 32 ilde 58 BrillantHome mağazası bulunmaktadır.

BrillantHome mağazalarında; perdeden nevresime, bornozdan halıya, ev tekstiline ait tüm ürünleri bulabilirsiniz. Rüyalarınızdaki evi oluşturmanız için sürekli yenilenen ürünlerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla, sizleri mağazalarımızda görmek isteriz.

BrillantHome mağazalarında perde danışmanlığı, evde ölçü alma hizmeti (sonucunda alışveriş yapmaktan vazgeçseniz dahi) ücretsizdir.

BrillantHome franchising başvuru formuna gitmek için linke tıklayınız.

Etiketler : BrillantHome franchising, BrillantHome franchise, BrillantHome franchising şartları, BrillantHome franchise nasıl alınır, BrillantHome bayilik, BrillantHome bayi, BrillantHome bayiliği.

1 YORUM

  1. BEN KONYADA BAYAN GİYİMİ YAPIYORUM 80 MKARE İŞYERİMİ FARKLI BİR İŞE ÇEVİRMEK İSTİYORUM İMKANLARINIZI DAHA DETAYLI ŞEKİLDE BİLMEK İSTERİM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here