Brums Kids Kocaeli Ncity Avm’de açılıyor

Brums Kids Kocaeli Ncity Avm'de açılıyor 1
Brums Kids

Brums Kids

ÜNLÜ İTALYAN MARKASI “BRUMS KİDS”KOCAELİ NCİTY AVM’DE AÇILIYOR

Bovizza Franchising tarafından Türkiye’ye getirilen İtalyan markası Brums Kids, 0-16 yaş çocuklar için zarif, şık ve kullanışlı ürünler sunmasıyla dikkat çekiyor. Ünlü marka Kocaeli NCİTY Avm’de açacağı mağaza ile müşterilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Brums Kids
Brums Kids

Türkiye, İtalya ve Güney Amerika’da dünyaca ünlü markaların perakende operasyonlarını yürüten Bovizza Franchising global marka portföyünde yer alan Brums Kids markasını franchise mağazalarla büyütmeye devam ediyor. Kocaeli NCİTY Avm’de yer alacak 90 m2 büyüklüğündeki Türkiye’deki ilk Brums Kids franchise mağazasının açılış hazırlıklarına başlandı.

Kocaeli Ncity Avm
Kocaeli Ncity Avm

Bovizza’nın Türkiye Yöneticilerinden Carlos Manuel, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Brums Kids markası çocuk hazır giyiminde Türkiye’de geniş çaplı bir müşteri kitlesine hitap ediyor. Geniş bir koleksiyona sahip, kaliteli ürünleri sunan ve Italya dışında ciddi yatırımlar yapan bir marka ile büyümek isteyen tüm yatırımcılara kapımız açık” dedi.

Brums Kids 800 parça hazır giyim ürünü ile çocuklar için geniş bir koleksiyon sunuyor. Markanın sonbahar-kış koleksiyonunda yer alan Akdeniz renklerini taşıyan canlı tasarımlar, şık olmalarının yanı sıra cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor.

www.bovizzafranchising.com
www.facebook.com/bovizza.franchising
Tel: 0 212 705 05 04

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here