BSTGROUP Fatura Ödeme Sistemleri Bayilik Fırsatı

BSTGROUP Fatura Ödeme Sistemleri Bayilik

BSTGROUP
BSTGROUP

BST group faturaci.com olarak fatura ödeme sistemlerinde bayilik veriyor. 2003 yılında kurulan firmanın 500’ün üzerinde bayisi bulunmaktadır.  BSTGROUP İletişim sektöründe 9 seneden bu yana faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. İlk kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin önde gelen şirketleri ile iş ortaklığı yapıp, uzun yılların bize vermiş olduğu deneyimleri siz müşterilerimizle paylaşmak için hertürlü bilişim ve teknoloji isteklerinizi beklemektedir.

BSTGROUP İletişim olarak bu kadar uzun süre hizmet vermemizin altında yatan gerçek; muşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek, kaliteli hizmetimiz, geniş yelpazeli ve sorunsuz satıs ağimiz, işlerinde uzman personelimiz ile, her yıl yeni kurslarla konularında daima ilerleyen teknik destek elemanlarımız ve Türkiye’nin ekonomik koşullarını göz önüne alarak muşterilerimize en verimli ve uygun satış kosullarına ayak uydurabilmemizdir.

BSTGROUP İletişim olarak biz, siz müşterilerimizin istekleri dogrultusunda işimizi en iyi şekilde yaparak uzun yıllar sizlere hizmet etmekten gurur ve kıvanç duyduk. İlerleyen yıllarda da sorumlulugumuza sahip çıkarak bu onuru taşımaya devam edeceğiz.

BSTGROUP Fatura Ödeme Sistemleri Bayilik Şartları

2003 yılında BSTGROUP İletişim olarak basladığımız iş hayatına 2012 yılında sermaye yapımızı ve personel sayısını güçlendirerek BSTGROUP İletişim Hizmetleri TİC. olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.
Bayilik Şartları ve Bayilik Desteklerimiz için Arayınız.
Bayilik Yatırım Maliyeti : 1500tl+kdv%18

BSTGROUP Fatura Ödeme Sistemleri Bayilik Bilgileri

Yetkili Kişi : BEHZAT SAVAŞ TEKSÖZ
Adres Bilgileri : ALTINKUM MAH. ATATÜRK BUL. DEMİRAL APT. NO:253 KAT:4 D:6 KONYAALTI/ANTALYA
Telefon : 05496489393
Web sitesi : www.faturaci.com
E-Mail : behzatsavasteksoz@hotmail.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here