B&T Mağazada bayilik fırsatı

FRANCHISING B&T franchising politikasını aşağıdaki temel hususlar belirler

B&T MAĞAZA LOKASYONU: Mağazalar en az 50.000 nüfuslu şehir veya yerleşim birimlerinin ana ticari caddelerinde kurulmalıdır.

B&T ALAN BÜYÜKLÜĞÜ: 300 metrekare veya üzerinde olmalıdır.

B&T PERSONEL: Personel sayısı mağazanın büyüklüğü ve cirosu ile orantılıdır. Bununla birlikte, mağaza başına en az 2 personel bulunmalıdır.

B&T DEKORASYON: B&T’nin kendine özgü tarzını ifade eden perakende mağazacılığın temin edilebilmesi için, yalnızca B&T’ye ait ürünler sergilenebilir.

B&T ÜRÜNLER: B&T ev koleksiyonu alanındaki uluslar arası firmalarla, mağaza atmosferini tamamlamak üzere, ortaklık anlaşmaları imzalayacaktır. Franchise alan firma bu ürünleri de satabilmelidir.

B&T TEKNİK PROJELER: Her perakende mağazanın yerleşim ve modifikasyonu B&T mimarları tarafından ücretsiz olarak düzenlenir.

B&T TEKNİK YARDIM: Firmanın uzman kadrosu sürekli olarak mağazaya gerekli yardım ve profesyonel desteği, mağaza performansının yükselmesini hedefleyerek sağlar. Satış personeli için eğitim seminerleri düzenler.

B&T YATIRIM: Firmanın ticari ve finansal uzmanları satış potansiyelini değerlendirerek talep edilen sermaye seviyesini belirler.

B&T MAĞAZASI AÇMAK İSTER MİSİNİZ?
Mekanınız bir B&T mağazası için uygunsa, lütfen başvuru formunu doldurunuz ve faks ile bize gönderiniz. Fax +90 216 317 7094

B&T Mağazası bayilik başvuru formu için linke tıklayınız.

Etiketler : B&T Mağazası bayilik, B&T Mağazası bayilik şartları, B&T Mağazası bayilik nasıl alınır, B&T Mağazası franchise, B&T Mağazası franchise şartları, B&T Mağazası franchising.

9 YORUMLAR

  1. ben hatay merkezden yazıyorum.sizden bayilik almak ıstiyorum bu konuda deteylı bılgi verirseniz sevinirim.beklıyorum

  2. merhaba ben YOZGAT sorgundan yazıyorum uzun süredir böyle bi girişim planlıyordum sizin bayılık ilanınızı gördum neden olmasın dedım iç anadolu bölgesinde sizin markanızla bir magza açmak isterim teminat ve şartlar neler ögrenmak isteriğm sizcedeneden olmasın …………..

  3. merhaba ben batmandan musa sizden bayilik almak istiyorum şartlarınız ne acaba bana açıklarmısınız teminat olarak ne kadar gerekli.acilen ceevabınızı bekliyorum .

  4. merhaba ben balıkesirden,, burda bir bayiliğinizi almak istiyorum cevap bekliyorum şartlarıız neler ve teminat ne istiyorsunuz

  5. merhaba ben şırnaktan . burda bir bayiliğinizi lamakistiyorum n dersiniz cevap bekliyorum şartlarıız neler ve teminat ne istiyorsunuz . cvb nızı beklıyorum

  6. merhaba ben batmandan. burda bir bayiliğinizi lamakistiyorum n dersiniz cevap bekliyorum şartlarıız neler ve teminat ne istiyorsunuz

  7. merhaba ben adanadan mağaza açmayı düşünüyorum ancak şartları tam olarak bilmiyorum 350 m2 dükkan var hersey sizdenmi dekor reklam vb.

  8. AMASYA – TOKAT TA BAYAN GİYİM MAĞAZASI HAKİKATEN YOKTUR. SONGÜL HANIMA HAK VERİYORUM. KİLER AVM LERDE BU MARKA BAYİLERİNE KİRALIK YER VERİLECEKTİR. BAYAN GİYİM VE ÇOCUK GİYİM MARKALARINA DA AMASYA-TOKAT-TURHAL-ALACA-YERKÖY ADANA MERKEZ-İSKENDERUN AFYON DA KİLER AVM LERDE YER KİRAYA VERİLECEKTİR.İRTİBAT ; [email protected]

  9. ben Amasya Merzifondan yazıyorum ilçemizde herkesimin tarzına uygun fiatları uygun bayan magzası yoktur magzalarımız çok ama dedigim gibi 30-45 yas gurubu bayanlarının bulabilecegi kıyafetleri bulmak çok zor benim herzaman böyle bir magza açmaktı hayalim ama kahretsin sartlar idalimin önünü kesti sizi görünce merak ettim sartlarınız eger agır degilse ben bu işin burada mükemmel olacagına inanıyorum saygılarımla ilginize duyrulur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here