Bu Ceket Tasarımı Tam 5 Milyon Dolar Kazandırdı

Bu Ceket Tasarımı Tam 5 Milyon Dolar Kazandırdı

15 Farklı özelliğe sahip olarak tasarlanan ceket crowdfunding sitesi üzerinden 5 milyon dolardan fazla fon elde etmeyi başardı.

5-milyon-dolarlik-ceket

Kickstarter üzerinden ön satış kampanyası ile tanıtımına başlanan 15 farklı özelliğe sahip ceket tasarımı, muhteşem bir başarıya imza atarak yaklaşık 5.3 milyon dolarlık fon elde etmeyi başardı.

Ceketin özellikleri arasında yok yok.

Travel ceket adı verilen ve seyahat etmek için ideal bir kıyafet olduğu belirtilen ürün, boyun yastığı, göz maskesi, kulaklık cebi, telefon cebi, dahili, açılır kapanır eldivenler, ısıtıcı cepler gibi ilginç özelliklerle donatılmış.

Mikrofiber kumaştan üretilen ürün, seyahat eden insanların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış ve tanıtımı başladığından beri müthiş bir ilgiyle karşılanmış.

CNN Money, Yahoo, Cosmopolitan, Buzzfeed gibi yaklaşık 50 ünlü firma tarafından da beğenilerek tanıtımı yapılmış olan ürün dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Muhteşem özelliklerine ve bu kadar ilgi görmesine rağmen ceketin kampanyalı satış fiyatı 89 dolar olarak belirlenmiş. Ayrıca toplu alımlar için farklı fiyat kampanyaları da bulunmakta. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here