Bu Fikir Doğuda Tutar Track N Go

Track N Go Kar paletleri arabalara takılıyor ve tam doğu illerimizden talep görebilecek bir ürün. Doğuda kar kışın o kadar fazla tutuyorki insanlar bazı zamanlarda evlerinden bile çıkamıyor. İşte bu konuda en farklı fikirlerden birisi AD Boivin firmasına ait. Bu yeni sistemde AD Boivin firması Track N Go sistemini direkt olarak lastiklerin üzerine monte edebiliyor, böylelikle ihtiyacınız doğrultusunda paletleri çıkarıp takabiliyorsunuz.

Track N Go

Her Track N Go kiti dört palet ve iki yükleme rampası içeriyor. Paletleri tekerleklerinize takmak için yan yana olmak üzere ve her defasında yalnızca iki tane paleti ve yükleme rampasını tekerleklerin önüne yerleştiriyorsunuz. Sonra sadece aracınızı rampa vasıtasıyla paletlerin üzerine çıkarıyor ve sabitliyorsunuz. Lastiğin her iki tarafından lastik silindirler lastiği sıkıca tutuyor. Standart herhangi bir 4 çeker araca 15 dakikanın altında bir sürede paletler takılabiliyor.

Track N Go
Track N Go

Aracın her lastiğinin alt kısmında bir dizi tutunma oranı yüksek dişli silindir bulunuyor. Aracın tekerlekleri döndüğü zaman bu silindirler dönüyor ve silindirler de 1:1 oranında alttaki lastik paleti döndürüyor. Ön paletler ön tekerleklerle beraber 30° kadar dönebiliyor ve her palette bulunan kayak benzeri yönlendirme plakaları kara gömülmek yerine üzerinde aracı kullanmanıza olanak tanıyor. Paletler aynı zamanda 60 km/s hıza kadar sert yüzeylerde de kullanılabiliniyor. Ürünün fiyatı 25.000 dolar.

Sponsor

6 YORUMLAR

  1. Ben Van”da yasiyorum Elektirik kesildiginde dagitici firmalari ariyoruz trafolara ulasamadiklarini soyluyorlar bu palet sayesinde ulasabilirler.Artik kapali koy yollarindaki hastalarada ulasabilirler insallah.Turkiyemizin gelisimini gosteriyor.

  2. Mrb ismim hatice bu ürün özledim ve çok faydalı buldum çünkü doğu illerde ve kat yagisinin bol olduğu yerlerde bu ürün çok etkili olur hastaya ve diğer vatandaşlar için büyük bir araç ekipmanı bence hem de bu ürünün yetkilisi türk firması olması sebebiyle satış sonrası hizmet ve etkinlikler herkes katılabilir bence bu ürün tutar şimdiden hayirli olsun ürünün yetkilisi reis rulman firmasına bol kazançlar basarilar

  3. Ülkemizde benzer bir modeli sağlık bakanlığında arazi tipi araçlarda kullanılıyor. Fakat maliyetleri 90.000 – 100.000 usd gibi bir seviyede. Sanırım bu ürün Türkiye’de 45.000 – 50.000 usd civarı satılacak yarı yarıya fiyat ayrıca ferit beyin söylemiş oldğu ürün üçgen olanlar demonte değil sabit. Trackngonun avantajı burda ortaya çıkıyor.

  4. araştırdım bu ürünün Türkiye distribütörü reis rulman ltd.şti.ve ürünü türkiye ye getirmişler telefon numarası 0533 725 72 19

  5. merhaba bence mükemmel bir ürün üçgen paletlerin 85,000 $ a satıldığını düşünürsek bu ürün hem çok ekonomik hemde çok daha verimli..kesin tutar bu ürün..

  6. 25bin dolar nerden baksanız +50.000$ bu ürün Türkiyede satılmaz satılamaz. Ha belki zengin kesime satılır ancak ağır hava şartları olmadığı için sıkıntı. Ancak yurtdışına satılabilir. 35-40 bin dolara. Rusya gibi soğuk ülkelere satılması düşünülebilir. Ancak gene söylüyorum satılması zor bir üründür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here