Bu Gözlük 1 Milyon TL Kazandırdı – Güncelleme 737.000 Dolar

Bu Gözlük 1 Milyon TL Kazandırdı - Güncelleme 737.000 Dolar

Amerika Birleşik Devletleri Özel Kuvvetleri için tasarlanan gözlük, gelişmiş özellikler de eklenerek tanıtıldı ve üretimine başlanmadan 737 bin dolar kazandırdı.

gsd82jxakugjanerdcnq

Yenilikçi gözlük CTRL ONE, dünyanın en hızlı cam rengi değiştirebilen lenslerine sahip. Bu sayede her türlü ışık yoğunluğuna rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Bisiklet, kayak, ve su sporları yapanlar için tasarlanmış olan gözlüğün lensleri, Amerika Birleşik Devletleri Özel Kuvvetleri için geliştirilmiş lenslere sahip.

Bu müthiş akıllı gözlük, çevredeki ışık yoğunluğuna göre saniyenin on da biri gibi farkedilmeyecek bir sürede lens tonunu değiştirebiliyor. Örneğin gündüz yolculuk yaparken bir anda tünele girdiğinizde gözlüğünüzü çıkarma ihtiyacı hissetmiyorsunuz. Akıllı gözlük otomatik olarak lens yoğunluğunu değiştirerek uygun bir görüş sağlıyor.

Su geçirmez özellikleri de bulunan CTRL ONE yağmurlu havalarda ya da su sporlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Lensler, ilk geliştirilme amaçlarına uygun olarak kurşun geçirmez bir özelliktedir.

Indiegogo üzerinden tanıtılan ürün şu ana kadar yaklaşık 737 bin dolar fon elde etmeyi başarmış durumda. Kampanya süresince ürün fiyatı olarak ta 170 dolar belirlenmiş. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here