Bu iş fikrini seveceksiniz Teebee Oyuncak kutular

  Teebee Danimarka’dan çıkan bir iş fikri. İş fikrinin ana amacı çocukların seyahat ederken daha güzel eğlenebilmesi ve tabletlere alternatif bir oyun alanlarının olması.

  Teebee çocukların daha çok eğlenmesini amaçlayan bir oyuncak kutusu. İndiegoo yatırım toplama sitesine başvuran ürün sahipleri çok kısa bir sürede 24 bin doları toplamayı başardı. Projenin fon toplama süresine daha 1 ay var.

  Öyle gözüküyor ki 1 ay içerisinde firma istediği fonun epey üzerinde bir yatırım alabilecek. Teebee oyuncak kutu 25 dolara satılıyor. Kutunun içerisinde videoda tanıtılan oyuncaklar yok. Sadece seyahat koltuğuna bağlanılan bir kemer, pratik bir ayırma tepsisi, eğlenceli çıkartmalar, yapışkan levhalar ve bölmelerden oluşan kutuyu aslında oyuncaklar ile beraber daha yüksek bir fiyata da satabilirlerdi. Boş olarak satışa sunulan kutunun içeriğini ise siz evde çocuğunuzla birlikte istediğiniz şekilde dolduracaksınız.

  2017 yılının Aralık ayında teslim edilmeye başlayacak olan bu ürün 5 renk olarak tasarlanıyor. Ürünün tanıtım videosunu seyrettikten sonra size şöyle bir soru soralım sizce bu ürün piyasa da tutar mı veya ne gibi yenilikler bu ürüne ilave edilebilir.

  2 YORUMLAR

  1. Teebee Türkiye de belirli bir yaşam standartına ulaşmış aileler tarafından talep görür.Ürünün satış ağı internet üzerinden veya “anne akıl oyunları” gibi spesifik oyuncakçılarda teşhir edilmek üzere oluşturulabilir.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here