Bu Püf Noktası Sizi İşinizde Verimli Yapıyor!

Bu Püf Noktası Sizi İşinizde Verimli Yapıyor! 1

Artık işlerinizi daha hızlı, daha zekice ve daha yaratıcı bir şekilde, verimli olarak yapabilirsiniz!

yaraticilik

Tüm girişimciler, iş adamları, patronlar ve çalışanlar daha verimli olmak ve işlerini sorun yaşamadan kolayca bitirmek ve keyfine bakmak ister. Ancak başarılı olmak için, özellikle girişimciler açısından, zaten karmaşa içinde olan işlere yenilerini eklemek kimseyi daha verimli yapmaz. Daha fazla işin sorumluluğunu almak kişiyi strese sokacağı gibi işlerin de başarı oranını düşürecektir.

 


Sponsorlu Bayilik Teklifi

Panino Pizza Bayilik

Çare Bilimde!

Dünyanın her yerinden, her alanda çalışmalar yapan bilim adamları, kendi kendinizi hack’leyerek nasıl daha verimli olabileceğinizi ve bunu yaparken sağlığınızı da nasıl koruyabileceğinizi buldular. Ayrıca bu ayrıntı gerçekten size, ufak bir zaman dilimi haricinde herhangi bir maliyet oluşturmuyor.

Araştırmacıları yaptıkları çalışmalarda, belirli bir verimliliğe ulaşmak isteyen insanların işleriyle daha yoğun bir şekilde ilgilenmek yerine haftada iki buçuk saatlik bir egzersiz programını takip etmelerinin verimliliği adeta zirve yaptırdığını keşfetti.

egzersiz

Nereden Başlamalı?

Yapılacak egzersiz programı kişinin o zaman dilimindeki zindeliğine göre değişebilir tabiki. Örneğin uzun zamandır pek fazla hareket etmemiş bir kişi haftada iki buçuk saatlik, spor amaçlı yürüyüşlerle başlayacağı egzersiz programını, bir yıllık istikrarlı bir çalışmadan sonra, iki buçuk saatlik bir koşu programına çevirebilir.

Egzersiz yapan insanların, işlerinde çok daha aktif, hızlı düşünebilen, hareket kabiliyeti yüksek, stres açısından sorun yaşamayan ve stresli durumlarda doğru kararlar verebilen, daha verimli çalışabilen ve zekalarını da daha verimli bir şekilde kullanabilen insanlara dönüştükleri bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda keşfedildi.

Yapılabilecek egzersizler arasında Bisiklete binmek, yürüyüş, koşu, yüzme, futbol, basketbol ve tenis gibi sporların yapılması sayılabilir. Düzenli egzersiz yapmak, kötü alışkanlıklardan uzaklaşmayı da sağlayarak hayat kalitenizi ekstra olarak yukarı taşımaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here