Bu Şişe Su İçmeniz Gerektiğinde Parlamaya Başlıyor

Bu Şişe Su İçmeniz Gerektiğinde Parlamaya Başlıyor 2

HidrateMe adlı akıllı su şişesi, akıllı telefonunuza bağlanarak su ihtiyacınızı ölçebiliyor ve gerektiğinde parlayarak su içmeniz gerektiğini hatırlatıyor.hidrake

Su içmek belki de vücudumuzu rahatlatmak ve sağlığımızı korumak adına yapabileceğimiz en basit şeydir. Ancak dünya üzerinde milyonlarca kişi su içmeyi unutuyor ya da özen göstermeyerek su içmeyi erteliyorlar. HidrateMe adlı ürün tam da bu probleme çözüm olabilmek için geliştirilmiş ve Kickstarter üzerinden tam 153 bin dolarlık fon elde etmiş bir ürün.

2e1f221d90f2e8f7cfff02e36a7a52b2_original

HidrateMe, çevreci bir yaklaşımla, BPA içermeyen Tritan plastikten üretilmiş. Şişenin içerisinde bulunan bir sensör gün içinde ne kadar su tükettiğinizi sürekli olarak takip ediyor. Bunun yanında akıllı telefon uygulaması bulunan ürün kablosuz bir şekilde telefon uygulaması ile sürekli iletişim halinde bulunuyor. Bu sayede gün içinde su tüketimini takip ettiği gibi vücudun su kaybını da takip ederek hesaplamalar yapıyor. Vücudun suya ihtiyaç duyduğu değerleri hesaplamaya başladığında ise şişe parlamaya başlıyor ve kullanıcısına su içmesi gerektiğini hatırlatıyor.

HidrateMe akıllı su şişesinin satış fiyatı ise 40 dolar olarak belirlenmiş. Ürün Sayfası

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here