Bubble Franchise 2013

Bubble in satış noktalarını bayiilik ve franchise sistemi ile genişletmeyi hedeflemektedir.Ürünlerimizin satışını yapmak veya franchise sistemi ile ilgili bilgi almak isterseniz ,aşağıdaki başvuru formu ile şirketimizden bilgi talep edebilirsiniz. 2013 yılı hedeflerimizde olan bayiilik ve franchise sistemi ile satış noktalarımızı arttırma çalışmalarımız devam etmektedir.

Bubble Farnchise Şartları 2013
Bubble Farnchise Şartları 2013

Bubble Tea Nedir?
Bubble Tea Tayvan orjinli bir içecek türüdür. Temel Olarak seçkin siyah ve yeşil çayların içine meyve veya meyve şurubu ,bal,süt ve şeker ilave edilerek hazırlanan ve sonuçta nefis lezzetlerin ortaya çıktığı bir içecek çeşididir. 1980 lerde Liu Han Chie tarafından geliştirilen gerçek bir gastronomi hareketidir aslında Bubble Tea. Liu Han ‘dan sonra Tsong He Hanlin tarafından geliştirlmeye devam edilen Bubble Tea ,Bubble Tea ismine yada incili çay ismine çaya eklenen tapyoka incisinden sonra kavuşur. Kırmızı çay ile başlayan serüven günümüzde yerini siyah ve ağırlıklı yeşil çay çeşitlerine bırakmıştır.

Tayvandan sonra ,Doğu Asya ülkelerine yayılan Bubble Tea daha sonraları Avustralya,Amerika ve Avrupada hızlı bir şekilde yayılmaya devam etmiştir. Bugün Dünyanın bir çok ülkesinde Bubble Tea yapmak için açılmış dükkanlar görebilirsiniz. Türkiye’de sizlere Bubblein markasıyla en iyi içecekleri sunmak için yola çıkmış bulunuyoruz.

Bubble Franchise İletişim Bilgileri
Adres : Buttim İş Merkezi E-3 Blok 1003 Osmangazi / Bursa / TÜRKİYE
Telefon : 0 224 211 40 32
Faks : 0 224 211 40 33
E- Posta: info@bubblein.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here