Bubble Rubag Çanta Sektöründe Bayilik Veriyor

Bubble Rubag Çanta Sektöründe Bayilik Veriyor
Bubble Rubag

Bubble Rubag farklı modellerde bayan çantaları üreten bir firma.

Bubble Rubag işe başladığı günden bugüne artan yüksek kaliteli hizmet anlayışı, ürün dizayn etme ve üretme teknolojisi ile her zaman müşterilerine en kalitelisini en uygun fiyata sunmaktadır.

Bubble Rubag
Bubble Rubag

Profesyonel ekibimiz dünyada bu konulardaki her hareketi gözlemleyip gerekli atılımları gerçekleştirmektedir. Çok değişik kategorilerde bayan çanta modelleri sunarak, moda akımlarını çok yakından takip etmektedir.

Ürünlerde aradığımız öncelikli nitelik kalitedir. Kullanışlı olmalarına dikkat ederiz. Sonrasında ise sırasıyla tasarımlar ve renkler gelir. Bu seçimleri yaparken mevsim etkilerine azami dikkat ederiz.

Bubble Rubag 2014 ilkbahar / yaz kolleksiyonunda doğanın hafifliği, özgürlüğü ve saflığından esinlenerek canlı renkleri tasarımlarına taşıyor. Klasik haline gelen PVC’den yapılmış Bubble Bag’ler sofistike bir görünüm elde eden yepyeni modelleriyle bu sezon tüm dikkatleri çantanıza çekecektir.

Çantalarımız birçok kritere göre sağlığa dost EN71 PVC neon (insan ve çevre sağlığına kesinlikle zararsızdır) ile üretilmektedir.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:
5,000 – 10.000 arası

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ
FİNANSAL DESTEK
YETKİLİ KİŞİ: Ufuk KILIÇ
CEP TEL: 0530 5007474
İŞ TEL : 0362 2344477
MAİL : info@bubblerubag.com.tr
WEB : http://www.bubblerubag.com.tr/

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here