Bulgurcum Avm’lerde Franchise Bayilik Veriyor

Bulgurcum Avm'lerde Franchise Bayilik Veriyor
Bulgurcum

Bulgurcum Franchise Bilgileri

2010 yılında başlayan yolculuğumuz, 2012 yılında “BULGURCUM” adıyla marka tescili işlemlerini tamamlayarak günümüze kadar sağlam ve kararlı adımlarla bulunduğu noktaya gelmiştir. 2014 ve 2015 yıllarında AVM görüşmelerini tamamlayarak, birçok stand anlaşması imzalayan Bulgurcum, Franchising hizmeti de sağlamaktadır.

Bulgurcum
Bulgurcum

Halk arasında “gölle” olarak bilinen tam buğday, tamamen doğal olarak Konya Bozkır bölgesinden temin edilmektedir. Ayrıca sunumda kullanılan garnitürler içerisinde kesinlikle GDO katkısı bulunmamaktadır. Sunumda kullanılan tüm ürünler tamamen doğal ortamda katkısız bir şekilde yetiştirilmektedir. Bununla birlikte bulgur içerisinde bulunan folik asit, özellikle beyin gelişimi ve sindirim hastalıkları tedavisinde kullanılmaktadır.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler: Girişimci bir ruha ve yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek Eğitim: Seçilen franchise adayı, Bulgurcum tarafından verilen eğitim programına katılarak Franchisee olabilme hakkını kazanmaktadır. Destek Hizmetleri: Açılış hazırlıkları sürecinde stand, reklam ve tanıtım görselleri tarafımızdan karşılanmaktadır. Ayrıca satışını yapmış olduğumuz bulgur ve garnitürler tarafımızdan sağlanmaktadır. Yer Seçimi: Sadece AVM ler de Franchise verilmektedir. Yatırım Şartları: Franchise fiyat bilgilendirmesi hakkında detay

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 2
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Yılmaz Uzun
Telefon numarası: 0 532 624 20 84 – 0332 358 21 52
Email: [email protected]
Web sitesi: www.bulgurcum.com.tr
Adres Bilgileri: Mengene Mah. Yediyıldız Sk. No:18/E Karatay/ Konya / Türkiye

1 YORUM

  1. çok güzel bir girişimcilik örneği.%30 gibi bi indirim cok uygun.ankaraya alıyorum 4 tane bayilik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here