Bulut Ortamında Satınalma Yönetimi

  Bulut Ortamında Satınalma Yönetimi
  Bulut Ortamında Satınalma Yönetimi
  Bulut Ortamında Satınalma Yönetimi
  Bulut Ortamında Satınalma Yönetimi

  İş Fikri Açıklama : Şirketlerin, pahalı yatırım maliyetleri olmaksızın, bulut teknolojileri kullanarak, satın alma süreçlerini hızlı ve şeffaf bir şekilde yönetmelerini sağlayan yazılım çözümüdür. Süreci meydana getiren tüm onay aşamaları şirket yönetimi tarafından belirlenebilmektedir. Esnek mimarisi sayesinde ek bilgi işlem personeli maliyetleri gerektirmez. İnternete bağlı herhangi bir ortamdan (bilgisayar, tablet, akıllı telefonlar) şirketinizin satın alma süreçlerini yönetebilir, operasyonel yükü hafifletebilirsiniz.
  Firma : BSM Yazılım
  Adres : Altıntepe, Galipbey Caddesi No:6/1 Maltepe / İSTANBUL
  E-mail: info@bsmyazilim.com
  Web Site: www.bsmyazilim.com
  Telefon : +90 216 482 04 82
  Faks : +90 216 702 17 17
  Proje Fikri : Bulut Ortamında Satınalma Yönetimi / Cloud Based Procurment Management

  Proje Fikri : Akıllı Depo – Stok Yönetimi IWM – Intelligent Warehouse Management
  İş Fikri Açıklama : Depo/ambar sahibi şirketlerin kullanabileceği, barkod sistemiyle çalışan, bulut tabanlı yazılım çözümüdür. Depo alanının en efektif şekilde kullanılması, palet giriş/çıkışlarının en ince detayına kadar saklanması, yönetim karar raporları oluşturması ve bu anlamda şirket stratejilerinin belirlenmesinde katma değer sağlaması amaçlanmıştır. Barkod sistemi ile entegre olarak çalıştığından, depo içerisinde yer alan tüm hammadde, mamül ve yarı mamüllerin en ince ayrıntısına kadar kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. Bulut teknolojileri kullandığından, benzeri sistemlerin aksine, yüksek yatırım maliyeti getirmemektedir.

  Proje Fikri : E-learning (Uzaktan Eğitim)/ E-learning (Off-Site Education)
  İş Fikri Açıklama : Son yıllarda artan rekabet, hızla değişen mesleki uygulamalar ve kaliteli hizmet anlayışının zorunlu kıldığı sürekli eğitim ihtiyacı, bu fonksiyonu yerine getirme konusunda kurumları hem ekonomik olarak hem de zaman kısıtları içerisinde ciddi şekilde zorlamaktadır. Özellikle yaygın şube ağı ve bayi teşkilatı bulunan büyük kurumlarda söz konusu maliyetler önemli bir miktar tutarken, bu maliyete katlanmaya hazır durumda olan kurumlar ise zaten çok yoğun kapasite ile çalıştırdıkları elemanlarını yerlerinden ayırıp eğitim merkezlerine eğitim almaları için göndermekte zorlanmaktadırlar. Bu sıkıntıları ortadan kaldıracak önemli bir çözüm olduğunu düşündüğümüz “Uzaktan Eğitim” paketimizin, kurumların bu konudaki ihtiyaçlarına önemli katkılarda bulunacağına inanıyoruz.

  Bu çözüm ile yukarıda belirtilen zorluklar nedeniyle yerlerini terk edemeyen çalışanlarınızı, mesleki bilgi ve becerilerini arttıracak olan eğitim programlarından ya da kurumsal yönden oluşturmak istenen standartların anlaşılmasını sağlayacak ortamın yaratılmasından geri kalmamaları için, bu bilgileri işyerlerine, hatta evlerine taşıma imkanını getiriyoruz.

  Proje Fikri : Personel İzin Yönetim Sistemi / VMS – Vacation Management System
  İş Fikri Açıklama : Personel izinlerinin ve hak edişlerinin yönetilebildiği bulut tabanlı yönetim sistemidir. Şirketinizde çalışan personellerin hak edişleri çalışma sürelerine göre otomatik olarak tahakkuk ettirilir. Yıllık izin, mazeretli izin gibi talepler elektronik bir form doldurularak toplanır ve şirket tarafından belirlenen bir onay sürecinden geçirilir. Onaylanan izinler kişinin kalan izin günlerinden otomatik olarak düşürülür. Detaylı raporlama modülü sayesinde kişi/birim/departman veya coğrafi lokasyon gibi kriterlerde detaylı ve özet raporlar alınabilmektedir

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here