Bun Design Bayilik Şartları

Bun Design Bayilik Şartları
Bun Design Bayilik

Bun Design Bayilik  Hakkında

Bundesign’ın başarısında bayilerin rolü büyüktür. Dolayısıyla, bayilerimizin seçimi konusunda çok titiz davranırız. Bundesign olarak bayi’ye şubeyi işletebilmesi için lisans hakkı veririz. Verdiğimiz lisans, bayimizin bizim adımız ve markamız altında ticari faaliyette bulunmasına hak tanır. Bundesign bir bölge imtiyazı vermektedir, verilen lisans alışveriş merkezi ya da cadde için bölge koruması sağlar. Yatırım maliyeti mağaza tipine ve büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte 25.000 – 50.000 TL +KDV arasındadır. bayilerimiz, lisans aldığı süre boyunca, aylık net satışları üzerinden belli bir geliştirme ücreti, reklam katkı payı ve isim hakkı ücreti ödemezler.

1998 yılında kurulan Bundesign, İstanbul, Ankara ve Bursa başta olmak üzere Türkiye tasarım mağazacılık sektöründe öncülük ediyor. Bundesign olarak başarı için çok yoğun çalışan insanlardan oluşan muhteşem bir takımımız var. Şu anda yaklaşık 30 şubemizin %60’i bayi’lerimiz tarafından işletiliyor. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm bayi adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.

Neden Bundesign Bayi’si Olmalısınız?
Muhteşem Ürünler Bundesign sürekli kendisini yenileyen ürünleriyle tasarım sektörünün öncü markasıdır. Bayi’lerimiz şifreli web sayfamızdan anlık olarak merkez stoklarını görebilirler, siparişlerini verebilirler. Bundesign stoklarında olan istedikleri ürünü satınalma özgürlüğüne sahiptirler. Sadece ilk seferinde konsept oluşumu nedeni ile ürünler merkez tarafından belirlenir.
Profesyonel Destek Bundesign olarak şubenizi açmadan önce ürün ve satış eğitimi veriyoruz. Destek birimlerimiz işinizi geliştirmeniz için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.
Önemli Fırsatlar Bundesign’ın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Markamız, alışveriş merkezleri tarafından talep edilmektedir. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Tüm alışveriş merkezleri ya da alışveriş caddelerindeki tanınmış perakende markalarının yoğun olduğu yerlerdeki lokasyonları bayi adaylarımız için uygundur. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları bayi’lerimize sunmaya devam ediyor. Hasip Özbudun
Bundesign Türkiye
Franchise Direktörü

Bun Design Mağaza / Stand Açılabilecek Bölgeler
Mağaza ya da standlarımız tanınmış perakende markalarının yer aldığı tüm alışveriş merkezleri ya da alışveriş caddelerinde açılabilir. Önemli olan alışveriş odaklı insan kalabalığının içerisinde olmaktır. Starbucks, swatch, garanti bankası, LCW, C&A, coton, komşufırın, Esse, Paşabahçe, D&R… referans markalarımızdan bazılarıdır.

Bun Design Bayilik

Bun Design bayilik Süreci

Mağazalarımız için ideal alan 20 – 40 m2 dir. Standlarımız için ise 9 m2 dir. Bu ölçüler dışında teklifleriniz olursa ayrıca değerlendirilir, kriterlerimize uyuyorsa onaylanabilir.
Bilgi Alma (Adım 1) Bayi talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.
İlk Görüşme (Adım 2) Başvuru yapan bayi adaylarımızla tanışmak için telefonla aranır, sormak istediği sorular varsa yanıtlanır.
Seçim (Adım 3) Adayın, sunacağı mağaza yeri, kirası, komşuları ve resimleri istenir. Bu araştırma süreci bayi tarafından yapılır ve onay için Bundesign a sunulur. Mağaza ve aday uygunluğu yönetim kuruluna sunulur ve ön görüşme için şirketimize davet edilirler.
Ön Görüşme ve Sözleşme (Adım 4) Aday tüm detaylar ve işleyişin anlatıldığı görüşme yapılır. Şirket yönetimi ile tanışır. Showroom da ürünler tanıtılır. Aday Sözleşme imzalar ve isim hakkı bedelinin stand ise $2.000, mağaza ise $5,000’nı ön ödeme olarak verir.
Oryantasyon ve Hazırlık (Adım 5) Bu adımdan sonra açılışa 20 gün kalmış olur. Bayi’nin 3 günlük ürün ve satış eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde mağaza kiralaması ve dekorasyon faaliyetleri başlar. Dekorasyon projesi Bundesign tarafından ücretsiz olarak verilir. Bayi projeye sadık kalmak şartı ile uygulamayı istediği yerde yaptırabilir.
Kontrat ve Açılış (Adım 6) Bayi mağaza kiralama işlemlerini tamamlar ve kira kontratı imzalar. Açılıştan 3 gün önce mağazada olacak şekilde ürünler merkezden gönderilir. Dekorasyon açılıştan en az 2 gün önce hazır olur ve ürünler yerleştirilir. Açılışa 1 gün kala merkezden bir yetkili ürün dizilim ve sergilemeye destek için mağazada destek verir.

Bun Design Bayilik Destekleri

Halkla İlişkiler Bundesign ilginç ve kullanışlı ürünleri ile sürekli dergilerde yar almaktadır. Bundesign, görsel ve yazılı basın ile olan ilişkiler düzenler, röportajlar organize eder, sosyal medya projeleri üretir, hazırlanan ulusal ve yerel basın bültenleri ile hem yeni açılan dükkanlara hem de var olan dükkanlarımıza destek olur.
Eğitim ve Denetim İlginç ve kullanışlı ürünlerimizin satışına odaklanmış ekiplerimiz; müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan satış kapatmaya, kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar. Mağaza açılmadan önce bir satış ve ürün eğitimi programına katılmanız gerekir. Mağaza açıldıktan sonra da ürün bilgisi, satış servisi ve bilgi için sürekli destek devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler dükkanın çalışma sürecinde de sürmektedir.
Ürün ve Lojistik Desteği Bundesign mağazalarında ürünler şifreli sitemizden sipariş verilir. Sitede stok durumu ve size geliş fiyatları, perakende fiyatları ile herşeyi online olarak görebilir ve anında nakit ya da kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz. Ürünler Seyrantepe’deki merkezimizden sevk edilir.

Bun Design Bayilik Başvurusu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here