Burçlara göre meslekler

Aklı başında her insan iyi bir meslek sahibi olmak, yeterli bir kazanç elde etmek ister. İstemeden, zorla, sevmeden yapılan hiçbir iş işten maddi veya manevi bir kazanç elde edilemez. Burçlarınızda sizin kişiliğinize, kabiliyetinize uygun olan meslekleri işaret eder. Severek ve başarıyla yapacağınız işleri burçlarınızdan araştırarak bu tür işlere yönelmeye çalışmanızın size fayda sağlayacağını düşünüyorum.


KOÇ BURCU MESLEKLER


Lider ruhlu koç burcu insanları, yönetimin kendi elinde olacağı iş sahalarında başarı kaydeder. Cesur ruhlu tavırları ile cesaret gerektiren her tür işin üstesinden gelir.Bu yüzden askeri alanlardaki mesleklerde, personel sorumluluğu olan mesleklerde, ticari hayatta risk almayı gerektiren işlerde cesaretli tavırlarını kullanarak gelir elde edebileceği mesleklerde son derece başarılıdır.


BOĞA BURCU MESLEKLER


Boğa burcu insanları Venüs gezegeninin verdiği etki ile sanatsal gücü çok kuvvetli olan insanlardır. Bu yüzden dikkat ederseniz çeşitli alanlarda başarı sağlamış birçok sanatçı boğa burcu olduğunu fark edebilirsiniz.Kuyumculuk, ses sanatçılıkları, mücevher tasarımları, heykeltıraşlık, dekoratörlük mesleklerinde başarı elde ederler.


İKİZLER BURCU MESLEKLER


İkizler burcu hareketli yaşam tarzına yatkın olan karakterleri ile masa başı, monoton işlerde başarılı olamazlar, çünkü severek yaptıkları bir iş hali değildir.Araştırmaya dayanan, koşuşturma isteyen, pratik zekâsını kullanabileceği işlere yönelirler ve bu alanlarda üstün başarılar elde ederler.Gazetecilik, spikerlik, arkeologluk, yazarlık, reklamcılık, öğretmenlik en başarılı oldukları mesleklerdir.


YENGEÇ BURCU MESLEKLER


Yengeç burcu insanları merhamet duyguları çok gelişmiş insanlardır.Bu yüzden doktorluk, hemşirelik, anaokul öğretmenliği, gibi işlerde severek, hiç şikâyet etmeden çalışırlar.


ASLAN BURCU MESLEKLER


Otorite kurmayı seven karakteri ile aslan burcu insanları, yönetimin kendi elinde olduğu işlerde başarılı olurlar. Hükmetmeyi severler. Bu yüzden aslan burcu insanlarını çok kalabalık personelin çalıştığı bir iş ortamında tek başına gayet başarılı bir şekilde yöneticilik yaparken görebilirsiniz.Bu otoriter sert görünümlerinin altında sanata yakınlığı ile de bilinen aslan burcu insanları moda tasarım, dekorasyon, fotoğrafçılık alanlarında da başarılı bir şekilde mesleklerini icra ederler.


BAŞAK BURCU MESLEKLER


Başak burcu insanları matematik gerektiren muhasebecilik, matematik öğretmenliği, finans uzmanlığı, bankacılık gibi mesleklerde başarılı iş hayatları ile dikkat çekerler.


TERAZİ BURCU MESLEKLER


Terazi burcu insanları adaletli ve dengeli tavırları ile hukuk alanındaki mesleklerde başarılıdırlar. Avukat, hâkim, savcı, diplomat, politikacı olarak karşımıza çıkarlar.


AKREP BURCU MESLEKLER


Akrep burcu insanları gizlilik içeren mesleklere ilgisi olan insanlardır.Bu yüzden başarılı dedektiflerin, polislerin, çoğu akrep burcu insanlarıdır.


YAY BURCU MESLEKLER


Yay burcu insanları bilime önem verirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi çok severler.En başarılı oldukları meslekler öğretmenlik, gazetecilik gibi mesleklerdir.


OĞLAK BURCU MESLEKLER


Oğlak burcu kadını ve erkeği yeniliklere açık olan karakteri ile teknoloji alanında başarılı bir iş grafiği çizerler.Bilgisayar mühendisliği en başarılı oldukları meslek dallarıdır.


KOVA BURCU MESLEKLER


Araştırmacı ruha sahip olan kova burcu sürekli yenilikler peşinde koşar.Bu yüzden bilim adamlarının çoğunluğunun kova burcu insanlardan çıktığını görebilirsiniz.Edebi yönü çok kuvvetli olan kova burcu insanını başarılı bir yazar olarak da görebilirsiniz.


BALIK BURCU MESLEKLER


Hayal gücü çok kuvvetli olan balık burcu insanı, özellikle tasarım gerektiren işlerde üstün başarı sağlar.Hayal eder ve üretir.Saç tasarım, ev dekor, mimari gibi ilginç fikirlerin kazanç getirdiği mesleklerde başarılı olurlar.

1 YORUM

  1. merhaba ben yıllar dır seve bileceğim işi aryor fakat hep iş değiştirmek ten dolayı tutarsız hallerde bulunuyorum sankı karakterim de değişti gibi görüyorum edilgenlik yarattı bende artık iş değiştirmek istemiyorum fakat sevdiğim işi buluncaya kadar da boş bekleyemem birde sürekli değiştiremem iş. nasıl bi yol önerirsiniz çok takıntılıyım bu konuya,,beni aydınlatırsaanız sevinirim,,

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here