Burger Break Franchise ve Bayilik Bilgileri

Burger Break Franchise ve Bayilik Bilgileri 1
Burger Break Franchise

Burger Break Franchise

Burger Break; gurme burger pazarına 2013 yılında çok hızlı bir giriş yapmış ve kısa zamanda kendini ispatlamıştır. Farklı gramajlarda köfte seçeneklerini burger menüsünde bulunduran Burger Break, formülünü çok uzun denemeler ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkardığı, doğal baharatlar dışında hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırladığı ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Çok kısa sürede şubeleşmeye başlayan Burger Break Ankara’dan sonra tüm Türkiye’de şubeleşme çalışmalarını hızlandırmıştır. Neredeyse tüm şubelerinde farklı müşteri kitlelerine hitap eden Burger Break; tüm şubelerini geleceğinin teminatı olarak görmektedir.

Burger Break Franchise
Burger Break Franchise

2015 yılı itibariyle Ankara’daki şubeleşmemizden sonra Türkiye’nin dört bir yanından ailemize katabileceğiz; girişimci, dinamik ve yenilikleri seven iş ortakları aramaktayız. Marka hedeflerimiz arasında; kalitemizi ve hizmet standartlarımızı düşürmeden doğru noktalarda şubeleşmeyi devam ettirmek, karlılığı maksimize etmek ve Burger Break ismini “Gurme Hamburger” dendiğinde akla gelen ilk isim yapmak yer almaktadır.

Yücelen Grup bünyesinde bulunan Konya Yolu Opet olmak üzere bir akaryakıt istasyonunda, Ankara’nın gözde AVM’lerinden 365 A.V.M.’de, Çayyolu Dorapark’ta ve Bahçelievler 3.Cadde’de olmak üzere toplam 4 adet şubesiyle hizmet vermekte olan Burger Break; Gurme Burger pazarına çok hızlı bir giriş yapmış ve kısa zamanda gıda sektöründe kendisini ispatlamıştır. Şu anda sadece Ankara’da 4 adet şubeyle hizmet vermekte olan markamız, Ankara’da büyümesini tamamladıktan sonra, Türkiye’nin farklı bölgelerine ve dünya pazarına açılacaktır. Dinamik ekibi sayesinde Burger Break, Türkiye’de ve dünyada sektörde olan tüm gelişmeleri yakından takip etmekte olup, çok hızlı hareket ederek gelişmeleri kendi bünyesinde de uygulamakta ve müşterilerine farklı lezzetleri ve hizmetleri sunmaktadır. Farklı gramajlarda burger seçeneklerini menüsünde bulunduran Burger Break, burger köftesinin formülünü çok uzun denemeler ve araştırmalar sonucunda ortaya çıkarmış ve sıfır katkıyla sadece doğal baharatlar kullanarak müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Burger çeşitlerinin yanında sandviç, tost, atıştırmalık tabak, salata, tatlı ve içecekte de çok farklı çeşit ve lezzetleri müşteriyle buluşturan Burger Break, her geçen gün menüsünü genişletmekte ve lezzeti maksimum seviyesine çıkarmaktadır.

Burger Break Franchise
Burger Break Franchise

Burger Break Franchise Bilgileri

Burger Break gıda zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, Burger Break eğitim ve destek programlarıdır.

Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu.

Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler.

Tüm zaman ve gücünü restoran yönetimi için harcama isteği ve imkanı.

Askerliğini tamamlamış olmak.

6-8 ay süren eğitim programını tamamlayabilmek.

Burger Break işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

Burger Break Franchise Yatırım Avantajları

Bir tohum dikiyoruz; gelin ekinde iziniz olsun, hasatta sözünüz. Bu ağacın meyvelerini hep birlikte toplayalım!
BurgerBreak’li Olmanın Avantajları
-Doğru lokasyon ve doğru hizmetle en kısa sürede yatırım geri dönüşü,
-Son zamanların en çok kazandıran gurme burger pazarına Burger Break gibi sermayesi %100 yerli olan sizin içinizden bir markayla adım atıyor olmak,
-Konsept olarak her yaş ve çevreden kişilerin damak tadına ve zevkine hitap edebilen bir marka olan Burger Break markasıyla sektöre adım atmak,
-Sürpriz zamanlarda, konusunda tecrübeli yönetici personel tarafından sürekli destek ve yerinde denetim avantajı,
-Yatırım sonrası işletmenize ve paranıza daha kolay sahip olabilmeniz için finansal yönlendirme ve muhasebe desteği,
-Burger Break ile yola devam etme isteğiniz olması durumunda, bölgenizde açılması planlanan yeni şubelerde sizlere tanınacak olan öncelik avantajı,
-Franchise ağının ilk kurulumu esnasında Burger Break ailesine katılma avantajını yakalamış olan yatırımcılarla, şube sayılarını arttırmaları için farklı bölgelerde ki fırsatların paylaşılması ve daha da büyümelerinin sağlanması.
-Zamanında ve problemsiz şekilde deneyimli personeller tarafından satılan tüm ürünlerin gıda güvenliğine uygun şekilde tedariğinin sağlanması.

Franchiselarımıza Verecek Olduğumuz Destekler

Burger Break İşletmecisi Olmanın Ayrıcalıkları
BurgerBreak işletmecisi olarak sizin, daha restoranınızı almadan verilen eğitim ile bir BurgerBreak restoranının işletmesi konusunda tüm donanıma sahip olmanız sağlanır. Daha sonra tüm işletmecilik sürecinde tarafımızdan sağlanan eğitim, destek ve teknik bilgi akışı devam eder.

Sizin İşiniz, Sizin İşletmeniz

BurgerBreak işletmecisi olarak, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken diğer yandan da büyümekte olan değerli restoran zincirimizin vazgeçilmez bir parçası olacaksınız. Burger Break Desteği Her Zaman Sizinle Restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi, pazarlama programları, mal ve hizmet tedariğinin sürekliliğini sağlamaya yönelik çalışmalar, kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ayrıca operasyonel eğitimler ve danışmanlık hizmeti ile desteklenirsiniz ve sürekli gelişiminiz sağlanır. Kişisel ve Profesyonel Gelişime Katkılarımız BurgerBreak ile beraberliğiniz, size hem kendi işletmenizin patronu hem de büyümekte olan değerli bir organizasyonun parçası yapacaktır. Alacağınız eğitim ve destek, iş hayatında performansınızı yükselterek başarıya ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

Franchiselarımıza Verecek Olduğumuz Destekler;
-Franchise alan yatırımcıya ilk 15 gün ücretsiz usta ve garson desteği,
-İşletmenin doğru yönetilmesi, gelir ve gideri kontrol altında tutabilmek için muhasebe desteği,
-Ürün tedarik desteği,
-Yazılı, basılı ögelerin tamamının konusunda uzman ekipler tarafından tasarlanması ve baskıya yönlendirilmesi desteği,
-Yeni açılacak şubenin, sürpriz ziyaretlerle ekibimiz tarafından denetlenmesi ve iş akışının sağlıklı olması için ekip yöneticisi ve yatırımcıya yazılı ve sözlü raporlar sunulması,
-Gıda güvenliği açısından deneyimli Gıda Mühendisimiz tarafından yapılacak kontrollerle gıda güvenliği kontrollerinin yapılıp raporlanması.

Burger Break Franchise iletişim bilgileri

Tel: 0539 667 04 52
mail: markadanisman@burgerbreak.com.tr
Web: burgerbreak.com.tr

1 YORUM

  1. bonjour kevin pak fransada ikamet yapmaktayim bir is yapmak istiyorum ama ne ye hangi sektorde kararsizim bir bayilik almak istiyorum buranin piyasasinda olmayan bir is yapmak ve yardimci olursaniz sevinir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here