Burger King Bayilik / Burger King Bayilik Şartları

Burger King Bayilik-Burger King Bayilik Şartları

Burger King Bayilik, Burger King Franchise, Burger King Bayilik Şartları, Burger King Franchise Şartları …

Bayilikler ve Franchisingler

Burger King Bayilik Tanıtım :

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., Burger King’in Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Burger King Bayilik Adaylarında Aranan Özellikler

1.Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak
2.Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
3.Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek

Burger King Bayilik Eğitim

Seçilen işletmeci adayı, Tab Gıda tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Burger King Bayi Destek ve Hizmetleri

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Burger King Bayilik Yatırım Şartları

Yatırım maliyeti; restoranın yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte 700.000 USD+ KDV ‘den başlamaktadır.

Burger King Bayilik Yer Seçimi

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler restoran açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Restoran açılacak lokasyon Tab Gıda yetkilileri tarafından onaylanır ve kiralanır.

Burger King Bayilik İçin Aranan Fiziksel Özellikler

İş yeri giriş katında olmalıdır. Giriş katı minimum 120 m2, toplam kapalı alanı ise minimum 300 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 6.5 m, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır. Food Courtlarda yer alan restoranlarımızın için depolar dahil 120 m2 alan yeterli olacaktır.

Burger King Bayilik İletişim

Detaylı bilgi için (0212) 310 66 00 numaralı telefondan Franchise Departmanını arayabilirsiniz.

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here