Burger Station Franchise Bilgileri

Burger Station

Burger Station Franchise Bilgileri

Burger Station markası Taurus Alışveriş ve Eğlence Merkezi ve Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezinde yer alıyor. 2012 yılından beri fast food sektöründe hizmet veren marka franchise isim hakkı için 30.000 dolar istiyor. Yatırım maliyeti m2 olarak 1250 dolar olarak belirlenen marka cirodan yüzde 3 alıyor.

BURGER STATION Markasını Lezzet Düşkünü Müşteriler Büyütüyor. Franchising yatırımcılarının yeni adresi BURGER STATION tescilli markası HOME MADE-EV YAPIMI lezzet merkezi olmak amacıyla 4 Yıl önce kuruldu. Amerikan Dinner tarzı lezzet severlerin vazgeçilmez adresi bugün “Türkiye’nin En İyi Lezzeti” adını kullanacak kadar ün saldı. Geçtiğimiz Haziran ayında özel bir konsept ile dekorasyonu yapılan ve müşterilerin bu yönü ile özel ilgisini çeken ikinci şubesi Ankara Taurus AVM’de açıldı. BURGER STATION markası adından anlaşılacağı gibi Hamburger uzmanıdır. Restoranda gelen müşteriler, tüm et menülerinden salatalara kadar ve tatlı çeşitlerine kadar bir çok şeyi bulmak mümkün BURGER STATION ekmeği ile meşhur. Tüm ekmekler restoranda yapılıyor ve pişiriliyor. Tüm ürünler %100 doğal et ürünlerden yapılıyor ve katı maddesi kullanılmıyor.

Lezzet Merkezi olarak tanımlanan markamız, Türkiye’de yeni şubeleri için yatırımcılarını arıyor. Restoran sektöründe yüksek kar ile marka bilinirliği yüksek bir marka ile iş yapmak isteyen yatırımcılar… BURGER STATION şube sahibi olmak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin.

Burger Station Franchising hakkında bilgi için;
[email protected]
Tel: +90.312 221 62 94

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here