Burgy’s Lezzetler Dünyası

BURGY’S Türkiye’ nin ilk ve tek fast food markası ve restaurant zinciridir. BURGY’S, hızlı ve ekonomik yiyecek ihtiyacına sadece yabancı fast food markalarının cevap vermeye çalıştığı dönemde; “Biz de başarabiliriz” felsefesi ile genç girişimci Atilla KURTÇU tarafından 1991 yılında kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana, yüksek kalite standartına, temizliğe, hijyene, lezzete, zengin ürün çeşidini geliştirmeye ve eleman eğitimine verdiği önem, BURGY’S’ in başarısındaki etkenler olmuştur.

BURGY’S % 100 Türk sermayesi ile kurulmuş olup, menülerindeki tüm mamülleri Türk üreticiler hazırlamaktadır.
BURGY’S; enerjik, tüm zamanını işine ayıran, çalışmayı seven iletişimi kuvvetli işletmeciler ile restaurantlar zincirinde elbirliği, güç birliği ve başarıya alışmış bir düşünceyi paylaşmak istiyor.

BURGY’S, işletmeciye açılacak olan yeni fast food restaurant ile ilgili imtiyaz hakkı verilir. Verilen imtiyaz sadece bir restaurant işletmeciliği ile sınırlıdır.

BURGY’S yatırım politikasına uygun olarak Türkiye genelinde açacağı restaurantları önem sırasına göre belirler. Bu restaurantların mimari projesini hazırlayıp, inşaat işleri, elektrik tesisatı, dekorasyon, mutfak ekipmanları, oturma birimleri, iç ve dış reklam malzemelerinin tespitini yapar.

Şube açacak bayi, inşaat malzemeleri, mutfak ekipmanları, oturma grupları, iç ve dış görsel reklam panoları ve menüboard gibi malzemelerin yatırımını üstlenir.

Yatırım maliyeti restaurantın tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak 75.000 EURO’dan başlamaktadır..

Aylık KDV’ siz ciro üzerinden % 5 franchising fee alınır.

Bir BURGY’S restaurant açmanın maliyeti diğer yabancı fast food markalarına göre çok daha uygundur.

BURGY’S ortağı ile iş ilişkisinde zorlaştırıcı ve katı bir tutum sergilemez. Her iki tarafın yararına çözümler üretir.

BURGYS’ in ana ilkesi dürüstlük, güven ve uzlaşmadır.
Daha fazla bilgi için www.burgys.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here