But’s Food Center Bayilik Veriyor

But’s Food Center
Bayilik Kategorisi : Fast food
Kuruluş Yılı : 2009
Bayi Sayısı : 3

Buts
Buts

Firma Tanıtımı : Ağız tadınıza en uygun çıtır lezzeti yemeye davet ediyoruz.
Türkiye’nin markası misafirlerine daima en kaliteli ve lezzetli ürünleri sunmak için sürekli kendini geliştiriyor. Size sadece bu çıtır lezzeti keyifle yemeniz kalıyor.

2009 yılından beri restaurant sektöründe başarılı süreçlerden ve tecrübelerden geçerek yeni bir soluk yaratmak üzere hızlı gıda tüketiminde branşlaşmaya karar vermiştir. Markaya önem veren ve ürün gamını sürekli geliştiren But’s şimdi fırsat sunuyor.

But’s ürünleri uluslararası standartlara uygun şekilde hazırlanarak üretim tesislerinden şubelere sevk edilmektedir. Şubelerde ürün üretimine dair bir maliyet bulunmamaktadır. Şubeye gelen ürünler son teknoloji ekipmanlarda hazırlanarak servis edilmektedir. Şube çalışanları pişirme, ürün hazırlıkları, müşteri ilişkileri, kalite, servis ve hijyen konularında But’s tarafından düzenli olarak eğitim almaktadır ; dolayısıyla usta ve kalifiye personel ihtiyacı yoktur. Ürünlerin pişmeye hazır olması nedeni ile stok ve işletme kalemleri minimumdur.

ULUSLARARASI BİR MARKANIN ORTAĞI OLMAK

Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla But’s bir dünya markası yapabilecek tüm inovatif ürünler ve yatırımlar yapılmaktadır ve her geçen gün hedeflerini daha da büyütmektedir.

Bayilik Şartları : Avm’ler için 40 m2, Şehir içi 80 m2 alan gereklidir.
Bayilik Destekleri : Personel,Eğitim ve Pazarlama Desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti : 70.000 Tl

Yetkili Kişi : Tarık Göksu
Adres Bilgileri : Hacı halil mah. İsmetpaşa Cad. No:14 Can-Sal İş Merkezi Kat:6 No:70  Gebze / Kocaeli
Telefon : 0543 697 62 95
Web sitesi : but-s.com
E-Mail : info@but-s.com

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here