Büyük Kentlerde Kurye Üzerine İş Fikirleri

Büyük Kentlerde Kurye Üzerine İş Fikirleri 2

Büyük kentlerde yaşayanları stresten kurtaracak başarılı ve parlak kurye üzerine iş fikirleri

kurye-is-fikirleri

Büyük kentlerde yaşayanlar genel olarak gündelik işlerini yapmaya pek vakit bulamazlar. Bu durumu ele alan geliştiriciler insanların gündelik işlerini kolaylaştıracak kurye hizmetleri üzerine yeni iş fikirleri geliştirerek başarılı olmuş durumdalar. Bu iş fikirlerinden bazıları;

Postmates

Kurye hizmeti olmayan bir restorandan en sevdiğiniz yiyeceği canınız çekmiş olabilir ya da herhangi bir marketten almanız gereken şeyler olabilir. Artık bunları yapmak için evden çıkmanıza bile gerek yok. Postmates, bir web sitesi ve akıllı cihaz uygulamasına sahip kurye hizmetidir. İstediğiniz tüm ürünleri, 7 gün 24 saat hizmet vererek size getirebiliyor. Ürünler market alışverişinden, yiyeceğe, ayakkabıdan, teknolojik ürünlere kadar herşey olabiliyor.

Drizly

Drizly, eğer evinizde özel bir gün düzenliyorsanız ve arkadaşlarınızla toplanmışsanız oldukça yararlı olabilecek bir uygulama. Uygulama sayesinde bir akşam toplantısında ihtiyacınız olabilecek herşeyi sipariş edebiliyorsunuz. Bunlar arasında içecekler, buz küpleri, mumlar, mezeler , bardaklar ve hatta şişe açacağı bile sipariş ekranında bulunabiliyor. Servis New York’ta yaşayanlar ücretsiz hizmet verirken şehir dışı hizmetlerde 5 dolar servis ücreti alınıyor.

The Hangover Man

Bu uygulama ise yoğun geçen akşam programınızdan sonra daha sağlıklı ve dinç uyanmanızı sağlayacak bir sisteme sahip. The Hangover Man, sabahları daha zinde olmanız için, kahve, meyve suyu, aspirin, omlet, ya da sandiviç gibi ürünleri kapınıza getiriyor. Servis ücreti ise 5 pound.

Washio

Bu uygulama ise çamaşır görevlerinden ve işlerinden nefret edenler için oldukça yararlı bir uygulama. Kuru temizleme ve çamaşır yıkama hizmetleri veren uygulama, çağırdığınız takdirde evinize gelerek kirli çamaşırlarınızı alıyor ve 24 saat içinde temiz bir şekilde geri getiriyor. Sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar hizmet veren Washio, il siparişinizde, renkliler, beyazlar ve kuru temizleme için kullanabileceğiniz 3 farklı çanta veriyor. Ayrıca hizmetin, her siparişte kurabiye vermek gibi hoş bir adeti de bulunuyor.

Instacart

Bu uygulama ise tamamen manav alışverişleri için dizayn edilmiş. Eğer alışveriş yapmak için zamanınız yoksa bu uygulama tam size göre demektir. verilen siparişler 1 saat içinde sahibine teslim edilebiliyor. Sabah 9 ila akşam 00:00’a kadar hizmet veren Instacart, teslim edilen ürünlerin iyi kalitede olacağının da garantisini veriyor. Uygulama üzerinden verilen ilk sipariş ekstra ücret istenmeden ücretsiz bir şekilde yapılıyor.

1 YORUM

  1. Merhaba İnşaat sektöründe çok iyi deneyimli biriyim inşaat YAP SAT yapmak isteyip de inşaattan anlamayan yatırımcı arkadaşlara danışmanlık hizmeti vermekteyim. Tüm iş takibi işin gidişatı tarafımdan takip edilmektedir.
    saygılarımla.
    NOT: Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki numarayı arayınız
    0506 611 6954

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here