ProView S3 Büyük Telefonlar İçin Sabitleyici 300.000 Dolar Fonu Topluyor

ProView S3 Büyük Telefonlar İçin Sabitleyici 300.000 Dolar Fonu Topluyor 3

ProView S3 Büyük Telefonlar İçin Sabitleyici

Telefon icat edildiğinden bu yana kısa bir sürede hayatımızın en önemli parçası oldu. Özellikle telefonların 2. devrimi olan cep telefonları hayatımıza girdiğinden beri bir çok şey değişti. Çok hızlı bir şekilde cep telefonları gelişme gösterdi ve buna paralel olarak dünyada bir teknoloji patlaması yaşandı. Bu teknoloji patlaması hayatımıza birçok ürünün girmesine vesile oldu. Bazı ürünlerde teknolojinin gelişmesi ile şekilsel olarak küçülme gözükse de bazı ürünlerde ise büyüme görüldü. Ürünlerin boyutlarına göre seçim yapma lüksüne kavuştuk. Bu konu hakkında pek düşünmediğimiz için çok basit görünebilir ancak eskiyi düşündüğümüz de önümüze konanı almak zorunda kalıyorduk, çünkü zaruri ihtiyaçlar için ürünler geliştiriliyordu ve bu bütün ürünlerde neredeyse tek tip oluyordu. Oysa şimdi her ürünün farklı boyutlarda olanları var.
telefon sabitleyici
Zamanla akıllı telefonlar baş göstermeye başladı buda telefon devriminin 3. ayağını oluşturuyor. Akıllı telefonlar ile tuşları ortadan kaldıran telefon şirketleri daha rahat kullanıma ve daha fazla işlem yapabilen cep telefonları geliştirdiler. Sadece ekranın kullanılması telefon boyutlarının büyümesine sebep oldu.
telefon
Akıllı cihazlar ile birlikte telefon aksesuarları da popüler olmaya başladı böylelikle yeni bir piyasa açılmış oldu. Şimdi ise sizlere tanıtacağımız ürün bu piyasaya daha yeni adım atan ProView S3. ProView S3 büyük akıllı cihazlar için sabitleyici. ProView S3 sayesin de 4.7 inç ve 5.7 inç aralığında ki cihazları çok rahat bir şekilde sabitleyebilirsiniz. Böylece video çekerken titreme sorununu ortadan kaldırmış olursunuz. Fotoğraflarınız ise daha kaliteli ve güzel olur. ProView S3 rakiplerine nazaran çağdaş bir görünüme ve daha ergonomik bir tasarıma sahip.
cihaz
Dayanıklılık bakımından tatmin edici olan ProView S3 ile cihazlarını güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz. ProView S3 bu piyasada daha yeni olduğu için indiegogo sayesin de yatırımcılar ile buluşarak projesine destek bulmayı umuyor. indiegogo aralığı ile 300.000 dolar fon toplamayı hedefleyen ProView S3 projesi şuana kadar 228.350 dolar fon toplamayı başarabildi. Projenin bitmesine kalan 22 gün içerisinde ise şirket istediği yatırımı alacak gibi.

ProView S3 : Most Affordable Stabilizer for Larger (4K) Smartphones from Rick Hwang on Vimeo.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here