CableKnife Kablo Soyucu 20.000 Sterlin Kazandı

CableKnife – Dünyanın en iyi kablo soyucusu

Kabloların üzerindeki yalıtım malzemesini kolaylıkla soyabilmek için geliştirilen CableKnife Sheridan Repton tarafından geliştirildi. Kickstarter’da oldukça ilgi gören CableKnife isimli ürün 20.000 Sterlin değerinde yatırım almayı başardı. Basit bir mekanizmaya sahip olan ürün kablonun içerisinde ki tele hiç zarar vermeden onu dış yalıtımdan ayırabiliyor.

CableKnife
CableKnife

Kablo soyucusu fikri her ne kadar kendini yatırım sitelerinde tanıtmaya başlamışsa da bu fikir dünyanın dört bir yanındaki elektrik işi ile uğraşanları ilgilendiriyor. ÖZellikle ürünün çok basit bit şekilde kabloları soyması %350 ‘ye kadar sektörde karlılık sağlıyor.

Ürünün tasarımı 3 ay sürmesine rağmen ve henüz tam olarak üretilmese de Amerika ve İngiltere’den şimdiden dağıtım için anlaşmalar yapılmış. Kablo soyucunun sağladığı kolaylıklar yönünden sadece girişimcilerin değil bireysel elektrik tamirat işi yapan kullanıcılarında ürüne talebi yüksek derecede.  Videoyu izlediğinizde ise CableKnife ‘ın gerçekten çok işe yaradığını sizlerde farkedeceksiniz. Son olarakta kablo soyucu 39.99 dolar sterlinden satışa sunulacak ve Mayıs 2016 tarihinde teslim edilmeye başlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here