Çamaşır Yıkarken Renkli – Beyaz Beklemeye Son

Çamaşır Yıkarken Renkli - Beyaz Beklemeye Son

Ev hanımlarının çamaşırları taksit taksit yıkamasına son. 3 Bölmeli çamaşır makinesi tasarlandı.

Triple-Spin-Washing-Machine-by-Yeji-Lee_2

Bir ev hanımının olmazsa olmaz işlerinden biri de çamaşır yıkamaktır. Çamaşır makinelerinin hayatımıza girmesi ile bu iş gitgide daha kolay bir hale gelirken, renkli – beyaz ayrımının oluşturduğu sorunlara ve neden olduğu zaman kaybına şimdiye kadar bir çözüm bulunamamıştı. Triple Spin adlı çamaşır makinesi sahip olduğu 3 hazne ile farklı türde çamaşırları farklı haznelerde, aynı anda yıkamanıza imkan sağlıyor.

Triple Spin çamaşır makinesi, çamaşırları renklerine ve yapısına göre sırayla yıkamanıza gerek bırakmıyor. Sahip olduğu 3 farklı haznesi sayesinde aynı anda farklı türde çamaşırları farklı sıcaklıklarda yıkamanıza gerek kalmıyor. Sahip olduğu hazneler, klasik çamaşır makinelerinden biraz daha küçük olan üründe çamaşır makinesinin içini de görmeniz mümkün. Makinenin üzerinde bulunan camlar sayesinde çamaşırları izleyebiliyorsunuz.

3 Farklı hazneye sahip makine, her hazneye ait deterjan ve yumuşatıcı haznesi bulundurduğu gibi farklı sıcaklık ayarı da bulunuyor. Ürün henüz tasarım olarak yer almaktadır. Üretime geçmemiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here