Çanta Modelleri Yeniden Tasarlanmalı

Girişimciler için iş fikirlerini takip etmek kadar önemli olan bir diğer konuda piyasadaki trendleri takip etmek olmalı. Trendler özellikle son yıllarda teknoloji alanında hiç durmadan gelişiyor ve yenileniyor. Çanta trendleride bunlardan birisi. Önceleri sadece bayanların ağırlık verdiği çanta taşıma alışkanlığına son yıllarda erkeklerinde ağırlık verdiğini görüyoruz.

Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer aksesuarları taşımak için çanta modellerinde yeniliklere ihtiyaç duyuluyor. Erkek çanta satışlarının son dönemde arttığı görmek mümkün bu yüzden çanta pazarının artık erkekleride ilgilendirdiğinide söyleyebiliriz.

İş fikrimiz yeni trendlere göre çantalar üretmek. Tüketicilerin telefon, tablet, fotoğraf makinesi, şarjlar, cüzdan, anahtarlık vb.. gibi aksesuarlarını sürekli yanında taşıdığı farketmişsinizdir. İşte bu yüzden artık klasik modeller yerine yeni ve etkili çanta modelleri geliştirmek gerekiyor.

Çanta üretmenin en kolay yolu belirlediğiniz bir konsepti protatip bir hale getirdikten sonra çanta üreticileri ile anlaşamalar yaparak ürettirmek. Bir iş fikri geliştiriken illa ki onu kendiniz üretmeniz gerekmiyor. bu işi iyi yapan yerlerde üretim yaptırmak daha mantıklı.

Çanta üretiminde dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar var.

Örneğin çantanın kalitesi ve şekli hitap edeceği kesime göre dizayn edilmeli. Bu konuda da tasarımcılar ile çalışmak ortaya çok güzel ürünlerin çıkmasına neden olabilir. Çantalarda erkek ve kadınlara göre renk seçimide çok önemli mesela erkekler gri ve siyah çantaları daha çok sever.

Piyasada bu konuda duyduğumuz örnek çanta modellerinden bazıları ise fikir açısından yardımcı olması için aşağıda resimler halinde size sunulmuştur.

Çanta Modelleri
Çanta Modelleri 1
Çanta Modelleri
Çanta Modelleri 2
Çanta Modelleri
Çanta Modelleri 3
Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here