Çantanızı Kendiniz Tasarlayın

Çantanızı Kendiniz Tasarlayın

Kate Spade Saturday adlı çanta firması, kullanıcılarına internet sitesi üzerinden kendi çantalarını tasarlama ve satın alma imkanı sunuyor.

saturday

Kate Spade Saturday tarafından geliştirilen bespoke bag platform adlı web uygulaması, kullanıcılara kendi çantalarını tasarlama ve tasarladıkları çantaları satın alma imkanı sunuyor.

Çoğu insan beğendikleri ürünlerde bile bazı değişiklikler olmasını istiyorlar ve her zaman tam istedikleri ürünleri bulamayabiliyorlar. Bu durumu göz önünde bulunduran Kate Spade Saturday adlı firma müşterilerine istedikleri büyüklükte, istedikleri renkte ve istedikleri aksesuarlara sahip çantalar tasarlama ve satın alma imkanı sağlıyor.

Tasarım işlemi ise web sitesinin sunduğu araçlar ile gerçekleştiriliyor. Örneği çantanın boyutunu, şeklini belirleyebiliyor tutacağının boyunu ayarlayabiliyor üzerinde bulunmasını istediğiniz aksesuarları ve renkleri seçebiliyorsunuz.

Firma geliştirilen sistemin müşteriler tarafından oldukça memnuniyetle karşılandığını ve bir çok sipariş aldıklarını belirtirken, insanların kendilerine özgün ürünlere daha fazla ilgi gösterdiğini belirtirken, “kimsenin yolda yürürken kullandıkları ürünleri başkalarında görmek istemez” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here