Cardign uygulaması kartvizit yerine yüz resmi koyuyor

Cardign uygulaması kartvizit yerine yüz resmi koyuyor
Cardign uygulaması

Cardign uygulaması, kullanıcılara her bir rehber kişisinin adının yanına bir yüz resmi eklemeye imkan sağlamak için yüz tanıma teknolojisini sunuyor.

Cardign uygulaması
Cardign uygulaması

Kısa bir süre önce, arayan kişinin sosyal medya bilgisini ekranda gösteren CallApp uygulamasından bahsetmiştik. Şimdi de Kanada merkezli Cardign, kullanıcılara her bir rehber kişisinin adının yanına bir yüz resmi eklemeye imkan sağlamak için yüz tanıma teknolojisini sunuyor.

Halen iOS için mevcut olan Cardign, kullanıcılara yüz tanıma teknolojisinin kolaylığında kişileri hızlı bir şekilde görüntüleyen ve rehbere kaydeden ücretsiz bir uygulamadır. Yeni bir kişi eklemek için, Cardign kullanıcıları iPhone cihazlarını kullanarak söz konusu kişinin bir fotoğrafını çekiyor. Eğer bağlantı kişisi bir Cardign kullanıcısı ise, uygulama otomatik olarak fotoğrafını tanıyarak iletişim bilgileri ve sosyal medya profillerine ulaşım olanağı sağlıyor. Eğer bağlantı kişisi Cardign kullanıcısı değil ise, kişinin adının ve e-posta bilgilerinin Cardign’ın özel rehberine el ile girilmesi gerekiyor. Kayıt hangi şekilde olursa olsun, Cardign söz konusu bilgileri sürekli güncel tutuyor. Aşağıdaki video, uygulama hakkında detaylı bilgi veriyor.

Uygulamanın Android versiyonunun da yakında piyasaya çıkması bekleniyor. Mobil uygulama girişimcileri: Siz de bir tane ister misiniz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here