Carwash Turko Cafe Ücretsiz Bayilikler Verecek

Carwash Turko Cafe Ücretsiz Bayilikler Verecek
Carwash Turko Cafe

Carwash Turko Cafe Bayilik

Araç yıkama bayilikleri son dönemde popüler olan alanlardan birisi. Bireysel yapılan araç yıkama kuruluşlarında pek fazla özellik ve hizmet bulunmaması bu alandaki profesyonel anlamdaki ihtiyacı karşımıza çıkardı. Carwash Turko Cafe’de araç yıkama sektörüne farklı bir bakış açısı sunuyor. Firmanın bayilik ile bilgilerini sitemizden okuyabilirsiniz.

Carwash Turko Cafe™ girişimcilere harika bir araç yıkama deneyimi sunuyor.  Carwash Turko Cafe™ bölümünde aracınız yıkanırken çay kahve vegıda ürünleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Carwash Turko Cafe
Carwash Turko Cafe

Son çıkan gazete ve dergiler ile klimalı konfor içinde müzik dinleyebilir ya da Cafemizde büyük bir plazma TV izleyebilirsiniz. Bu özel hizmetler ve konsept tasarımımız hakkında pazarda büyük bir boşluk olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Carwash Turko farklı bir amacı olan işletme olarak kuruldu. Firma sahipleri oalrak Türkiye’de yaşanmamış deneyimler ve farklı hizmetleri müşterilerimize sunmak istiyoruz. Carwash Turko olarak hedefimiz Türkiye’de söz sahibi olan güçlü bir marka olarak çok sayıda bayilikler vermektir.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Carwash Turko firması olarak yenilenen ve gelişen teknolojilerle beraber bayilerimize eş zamanlı destek ve eğitim hizmeti sunuyoruz. Eğitim ihtiyacı olan personel bulunarak Carwash Turko ailesine katılır. Bayilerimiz işlerini yaparken sadece Carwash Turko’ya ait olan ürünleri kullanmakla yükümlüdür. Ürünlerin temini şirket merkezimizden tedarik edilecektir.

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 1
Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: Yılmaz Yağcı
Telefon numaraları: 0536 544 54 55
Mail: [email protected]
Web: carwashturko.com
Adres Bilgileri: Yaylacık Mahallesi Nergiz Sokak No:11 Akçaabat +90 541 368 8200 Trabzon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here