Cemeks Otomatik ve Fotoselli Kapı sistemlerinde bayilikler veriyor

Cemeks Otomatik ve Fotoselli Kapı sistemlerinde bayilikler veriyor
Cemeks

Cemeks Otomatik ve Fotoselli Kapı sistemleri

1994 yılında kurulan CEMEKS otomatik kapılar, polikarbonat levhalar ve alüminyum kompozit panel ithalat, uygulama, şatış ve projelendirme yaparak bu güne kadar sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur. Yurt içinde gelişen bayi ağı ile Pazar payını her geçen gün artırmakta, yenilenen ve genişleyen organizasyon yapısı ile yurt dışı satışlarında da önümüzdeki yıllarda Pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

Cemeks
Cemeks

CEMEKS, Otomatik kapı sistemlerinde RECORD, APRIMATIC, MANUSA, DELMA, INDUS markalarını Türkiye ye ilk ithalatını yapan firma olmuş, 2004’den bu yana da ORYXER ve SMART DOOR markaları ile Alüminyum kompozit panelde ALCAPANEL ve SARAYBOND, polikarbonat levhalarda GALLİNA , POLYCAM ve POLITECH markalarını uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerinin memnuniyetine sunmaktadır.

Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik kapı sistemleri Endüstriyel tesislerinizde, antrepolarınızda, depolarınızda, konut ve iş yerlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Sistemleri

Günümüzde otomatik kapılar her türlü binada kullanıcıların fonksiyonel taleplerini karşılamak üzere tercih edilmektedir.

CEMEKS YAPI ve OTOM. SİS. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ
Adres: Çınar Mah. Atatürk Cad. Beyhan Sok. Ertan Apt. No: 6/1
Küçükyalı, Maltepe- İstanbul
Telefon: +90 216 417 5023 Faks: +90 216 519 9036
E-posta: [email protected]

1 YORUM

  1. merhaba..
    otomatik bahçe ve garaj kapıları ve fotoselli kapılar hakkında bir iş yeri açmak istiyoruz.bayilik koşullarınız nelerdir.şimdiden teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here