Cemre Grup Yapı kimyasalları satış bayiliği veriyor

Cemre
Cemre Grup

Firmamız 2009 yılı itibariyle bursada faaliyet göstermekte olup ilk aşamada yapım ve onarım hizmetleriyle kendisini ön plana çıkartmış olup, Piyasa şartlarında kazandığı birikim ve deneyimle yapı kimyasallarına yönelik kalite anlayışından ödün vermeden EUROMONT markasıyla üretime geçerek rekabet piyasasında yerini almıştır, halen üretimine devam eden fabrikamız Türkiye çapında bayilik alacak olan firmalarla birlikte büyümeyi hedeflemektedir.

Firma İsmi : CEMRE GRUP
Bayilik Kategorisi : YAPI KİMYASALLARI
Kuruluş Yılı : 2007
Bayi Sayısı : 20

Bayilik Şartları : Bayilik almak isteyen firmaların inşaat sektörü içerisinde belli bir tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir Tecrübesi olmayan girişimcilerimize de sektör ile ilgili belli sürelerde eğitim seminerleri verilecektir. Bayilik alacak firmalar ortak reklam giderleri ve teminat olarak 27.000 tl bir yatırımla bu işe başlayabilirler ,Yapı kimyasalları satış bayiliği için en az 300 m2 6.50 yükseklikte depolama alanı ve satış bürolarının olması gerekmektedir,bu alanlar kiralanırken yada satın alınırken nemli bir ortam olmamasına dikkat edilmelidir. Detaylar için bizlere ulaşabilirsiniz.
Bayilik Destekleri : Reklam eğitim ve marka kullanımı ile büro dekorasyonu
Bayilik Yatırım Maliyeti : Reklam, Büro dekorasyonu ve yatırım maliyeti toplamda 27.000 Tl büro dekorasyonunu kendi yapacak olan bayiler için maliyet 20.000 TL.dir.

Yetkili Kişi : Murat Köse
Telefon : 05413561969
Web sitesi : emlakyay.com
E-Mail : cemregrupemlak@hotmail.com

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here