Cemzade Meşhur pişmaniyeci bayilik veriyor

Cemzade Meşhur pişmaniyeci bayilik veriyor
Cemzade Meşhur pişmaniyeci

Cemzade Meşhur pişmaniyeci

İzmit merkezli Bölükbaşı Gıda, Cemzade markasıyla pişmaniye üretiyor. Bölükbaşı Gıda’nın sahibi Ahmet Bölükbaşı, yaklaşık 1 yıl önce helal sertifikası aldıklarını söylüyor. İzmit’te ürettiği pişmaniyeleri bayileri aracılığıyla satıyor. 2013’te yeni bayilikler verilecek.

Bölükbaşı Gıda birinci kuşak temsilcisi Şemsettin Bölükbaşı 1965 yılında bu mesleği seçmesiyle beraber firmanın temeli atılmıştır. Meslekte yetişip, ustalarından yeterlilik aldıktan sonra kendi işyerini açan Şemsettin Bölükbaşı ,1995 yılında şirket bayrağını yanında çırak olarak yetişen oğlu Ahmet Bölükbaşı’na devretmiştir.

1970 yıllarında civar il ve ilçelere toptan satış başlamıştır. Toptan satışı önemsenir hale getirmek için servisler arttırılmış, böylelikle firmanın toptan dağıtım ağı ve bölgeleri genişlemiştir.

Cemzade Meşhur pişmaniyeci

Üretmiş olduğumuz “Leblebi Tozu,Şekerden mamul kaymak,içecek tozu,nişasta,pudra şekeri paketlemesi,draje çeşitleri” ürünlerine 2010 yılında Cemzade Markasıyla pişmaniye üretimini de ekleyen Bölükbaşı Gıda ‘’ Bölükbaşı” kalitesini başta Türkiye’ye olmak üzere tüm Dünyaya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Telefon: 0262 226 13 68 E-posta: [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here