Ceo Grup Klima Parfümlerinde Bayilik veriyor

Firmamız kapalı alanların iç hava kalitesini yükselten vede kokulandırılmasını sağlayan antibakteriyel ürünleri pazarlamaktadır. ScentFilm Klima Parfümü 2011 yılında “best award innovation” ödülünü, 2012 yılında ise “energy green innovation” ödülünü almıştır.

Ceo Grup
Ceo Grup

Ürünümüz giderek dünyada ki Pazar payını genişletmektedir.(USA., Hindistan, Avusturalya, İtalya, Çin, Singapur, UK, Türkye….)
Hızlı ve de başarılı sonuçlarla Türkiye pazarına da giren ürünümüz %100 saf koku yağlarından üretilmiş, alkol, solvent ya da basınçlı gaz içermeyen, çevreci, güvenli ve esnek kullanım özellikli bir üründür. Ürünlerin klima ya da havalandırma cihazlarına montajı çok kolay ve 3-4 hafta aktifliğini koruyabilmektedir.

Maliyetlerinizi aşağılara çekebilecek, kullanılan doğaya vede insana zararlı spreylerden çok farklı kullanımda olup, koku spreylerinin aksine zararsız bir üründür. Huzur veren ve dengeleyici, rahatlatıcı, yatıştırıcı, enerji ve mutluluk verici türden bir çok çeşit kokumuz mevcuttur. Bu ürün kullanıldığı ve denendiği her yerde %100 başarı sağlamıştır.

Scentfilm Klima Parfümü tamamen doğaldır.

Tamamı koku yağlarından üretilen içindeki jel yapı nano teknolojiyle hazırlanmış bir ince zarla çevrilidir.Bu zar üzerinde gözle görülmeyen deliklerin sayesinde koku moleküllerinin havaya salınımını düzenler. Zarın zarar görmemesi için dışında siyah bir peç vardır. ScentFilm Klima Parfümü son olarak alüminyum bir filitre içine konur ve kontrollü salınımı sağlanmış olur. Haftalarca aktif olarak bu görevi başarıyla eksiksiz yapar.

Aracınızın iç hava kalitesini yükselten ve öncelikle kendiniz ve sevdiklerinizin daha kaliteli bir ortamda yolculuk yapmalarını sağlar.
Havalandırma sistemine basitçe yerleştirilen ürünümüz ScentFilm klima parfümü tüm hava kanallarından eşitçe dağılarak 30 gün boyunca kokulandırma seviyesinde eksilme olmadan aktifliğini korur. Sigara ve bütün kötü kokuları da yok eder.ScentFilm™ Klima

Parfümü Klima Parfümü kullanımı çok kolaydır;

  1. Ürünümüz doğal ve kimyasal içermeyen içeriğinde %97 koku yağlarından oluşan bir üründür.
  2. Ambalajından çıkartdığınız ScentFilmi, klima yada havalandırma cihazınızın hava emişine yada çıkışına görünmiyecek şekilde yerleştiriniz.
  3. (Gerekirse plastik klipslerle sabitleyiniz) Klimalarda hava emişinin sağlandığı filitreye yakın koyunuz.
  4. ScentFilm™ Klima Parfümü her uygulamada 3-4 hafta aktif olacaktır. (Hava akışına bağlı olarak değişebilir.)
  5. Standart tavan yüksekliğindeki ortamlarda ScentFilm™ kullanım boyutlarına göre 20 m² ile 60 m² alanda etkili olur.
  6. ScentFilm™ Klima Parfümü kullanıldıktan sonra özel bir imha gerektirmez.
  7. Geri dönüşümlü ve doğada çözünür hammaddelerden üretilmiştir.

Bayilik Şartları : Telefonda bilgi verilecektir.
Yetkili Kişi : ESRA IŞIK
Telefon : 05322808444
Web sitesi : www.ceogrup.com.tr
E-Mail : esra@klimaparfumleri.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here