Ceshni franchising

Ceshni franchising vermeyi bırakmıştır. Birçok Franchise firmasına hizmet götüren Koca çelik kendi markası Ceshni’yi kurararak franchise sektöründe dev bir adım atmış ve yenilikçi yüzü ile gıda sektöründe yeni bir anlayış ve hizmet başlatmıştır.

Ceshni bu zamana kadar olan ve hizmetlerine devam eden 37 yıllık kocaçelik deneyimini ve bilgisini yansıtan elit hizmet anlayışı ile kaliteli ürünler sunan bir firmadır.

Ceshni çikolata şelalesi ,waffle, bardakta mısır, karlı içecek, sıfır yağda patates, nugget gibi ürünleri tek bir kiosk halinde birleştirerek bu alanda maliyetleri düşüren bununla beraber kar oranlarını artıran bu sayede franchiseye ve tüketiciye kaliteyi ucuza veren bir politikaya sahip franchisor olmuştur.

Ceshni franchise adaylarında; işinin takipçisi olan, güleryüzlü ve dürüst kişilerle çalışmayı istemektedir.
Ceshni ortalama işletme sermayesi 25.000 tl.dir.Şu an 4 şubesi bulunan Ceshni 2010’da 20 şubeye ulaşmayı hedeflemektedir.

5 YORUMLAR

 1. ceshni firmasının sayın yetkililerine buradan teşekkürlerimi iletiyorum gerek fuar sürecinde gerekse diğer görüşmelerimizde göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı..
  hizmete sundukları ürünler ve firma işleyişindeki ciddiyete de ayrıca teşekkür ederim

 2. çikolata şelalesi standıyla beraber sadece 6500 tl resimlerini gönderebilirim çok güzel karlarla çok güzel bir iş fırsatı Kerem 0549 519 1984 arayın yardımcı olurum her konuda

 3. Olumlu yorumlarınız için teşekkür ederiz.

  CESHNI
  ibrahim Özkan
  Satış-pazarlama

 4. özellikle yağsız patetes ve nugat kızartma makinesi harika (o sıfır yağ ile pişiriyor) ,uygun bir bulursam özellikle düşüneceğim bir marka.

 5. fuarda ziyaret ettiğim cesni firması gerçekten yenilikçi ve çeşidi bol olan düzgün firmalaradan birisi ayrıca aradığım da beni çok iyi karşıladılar. TEŞEKKÜR EDERİM. M.ALİ ŞENSOY

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here