Ceyo Terlik Mağazası Bayilik Bilgileri

CEYO

Ceyo’nun bir çok ilde bayiliği bulunan bir terlik markası. Franchise anlaşması imzalanan yerlerin dışında Ceyo’dan toptan ürün alımı, corner bayiliği ve bölge distribütörlükleri de alınabiliyor.

Ceyo franchise giriş bedeli istemiyor.

Yatırım bedeli mağazanın büyüklüğüne göre 100 bin TL ile 280 bin TL arasında değişiyor. Rakamlar hakkında net bilgi için firma ile iletişime geçmeniz gereklidir. Reklam katılım payı ve sürekli franchise ödemesi yok. Reklam ve tanıtım organizasyonları şirket tarafından yürütülüyor. Naki Kolsuz, franchise alanlara açılışta dekorasyon ve ürün abralarında özel destek verdiklerini söylüyor. Ardından özel kampanyalar ve satış eğitimi gibi destekler devam ediyor. Dekorasyon bedeline destek olan uygulamalar da var.

Ceyo mağazalarında sadece Ceyo ve Ceyo’ya ait alt markalı katalog ürünleri bulunuyor. Mağazada satışa sunulan ürünler new generation, sabo, hac ve umre grupları altında toplanmış.

1 YORUM

  1. Gayrimenkul danışmanlığını yapmakta olduğumuz bazı müşterilerimize ait iyi lokasyonlarda bulunan kiralık iş yerlerini Franchise alarak girişimcilik yapmak isteyen girişimcilere sunmak istiyoruz.İliglenenler 0537 350 4343 numaralı telefondan Güven beyle irtibata geçebilirler,herkese iyi çalışmalar.
    Güven AYISIT
    Tuğra Gayrimenkul
    0216 4818222
    537 3504343

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here