Ceyo Terlik Mağazası Açmak istermisiniz

Ceyo’nun halen 15 ilde 40 mağazası bulunuyor. Franehise anlaşması imzalanan 4 yeni mağaza daha açılmak üzere. Ceyo’nun yurtdışında ise 17 mağazası var. Bunlar,Lübnan (5). KKTC (3), Birleşik Arap emirlikleri (2). Karadağ (1). Gürcistan (2) ve Suriye’de (4) adet olmak üzere hizmet veriyor. Ceyo bu ay içinde Gürcistan’da da bir mağaza açacak. Ceyo Genel Müdür Yardımcısı Naki Kolsuz, “Mağazalarımızın 31 ’i franchising sistemiyle açıldı. Bu yıl da franchise vermek için yurtiçi ve yurtdışından gelecek tüm talepleri değerlendireceğiz” diyor.

Ceyo Bayilik
CEYO

Ceyo. franchise giriş bedeli istemiyor.
Yatırım bedeli mağazanın büyüklüğüne göre 100 bin TL ile 280 bin TL arasında değişiyor. Reklam katılım payı ve sürekli franchise ödemesi yok. Reklam ve tanıtım organizasyonları şirket tarafından yürütülüyor. Naki Kolsuz, franchise alanlara açılışta dekorasyon ve ürün abralarında özel destek verdiklerini söylüyor. Ardından özel kampanyalar ve satış eğitimi gibi destekler devam ediyor. Dekorasyon bedeline destek olan uygulamalar da var.

Ceyo mağazalarında sadece Ceyo ve Ceyo’ya ait alt markalı katalog ürünleri bulunuyor. Mağazada satışa sunulan ürünler new generation, sabo, hac ve umre grupları altında toplanmış.

Ceyo franchise iletişim Bilgileri
Telefon: 0212 432 94 94
Web: ceyo.com.tr

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

  1. Gayrimenkul danışmanlığını yapmakta olduğumuz bazı müşterilerimize ait iyi lokasyonlarda bulunan kiralık iş yerlerini Franchise alarak girişimcilik yapmak isteyen girişimcilere sunmak istiyoruz.İliglenenler 0537 350 4343 numaralı telefondan Güven beyle irtibata geçebilirler,herkese iyi çalışmalar.
    Güven AYISIT
    Tuğra Gayrimenkul
    0216 4818222
    537 3504343

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here