Cezve Kahve Durağı Franhcise Veriyor

215

Cezve Kahve Durağı Franhcise

Bayilik Kategorisi : Kahve – Stand Bayilikleri
Kuruluş Yılı : 2011
Bayi Sayısı : 5

Firma Tanıtımı : Farklılığı kalite ile buluşturan firmamız Türk Kahve kültürünün zengin çeşitlerini AVM müşterilerine sunmak için sektördeki faaliyetlerine 2011 yılında “Cezve Kahve Durağı” unvanı ile başlamıştır. Kalitesini arttırarak sağlamlaştırma anlayışı ile çalışmalarına devam etmiş kısa bir sürede İstanbul halkı tarafından benimsenmiştir. İstanbul genelinde hizmet vermeye devam eden Cezve Kahve Durağı hızla Türkiye geneline yayılmaya başlamıştır. Bugün kahve çeşitlerindeki zenginliği ile AVM müşterileri ve çalışanlarına başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Cezve Kahve Durağı
Cezve Kahve Durağı

İş hayatının yoğun temposunda çalışan ve alış verişin zevkini çıkarmak isteyen AVM müşterilerinin keyifli bir durağı olma düşüncesi ile sağlıklı ve kusursuz bir kahve keyfi sunumunu bütün bayilerinde aynı standart ve kalite ile başarıyla sürdürmektedir.
Türk Kahve kültürünün benzersiz lezzetlerini bir araya getirerek ve kahve kalitesini, uluslararası kahve anlayışının incelikleriyle birleştirerek tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde aktarmaktadır.

Her standını yılda 150 bin kişinin ziyaret ettiği firmamızı, siz değerli yatırımcıları ile birlikte Türkiye’nin yaygın kahve firmalarından biri haline getirmeyi planlıyoruz. Türkiye’de markamızı yaygınlaştırırken aynı zamanda sizlerle birlikte Türk Kahve kültürünü doğru şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz.

Cezve Kahve Durağı, kalite ile özdeşleşmiş markasını, sektöre ait yüksek standartlı kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini sürdürmekte, kaliteden ödün vermeyen prensibiyle de sunmaya devam etmekte ve siz değerli yatırımcıları ile birlikte kahve sektörüne farklı bir boyut getirmektedir.

Cezve Kahve Durağı Bayilik Şartları ve Firma Bilgileri

Bayilik Şartları : Franchise Sözleşmesi ile belirlenen şartlar.
Bayilik Yatırım Maliyeti : 40.000 TL

Yetkili Kişi : Zeki SEVGİN
Adres Bilgileri : Havaalanı Mahallesi Taşocağı Caddesi
No:10/B Atışalanı ESENLER/İSTANBUL
Telefon : 0555 710 78 40
Web sitesi : www.cezvekahveduragi.com.tr
E-Mail : zsevgin@cezvekahveduragi.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here