Chocnette franchise

Chocnette franchise hikayesi

1.Franchise adayı önünde kalabalıkların olduğu Chocnette kiosklarını görür. Bu nedir acaba diye meraklanır ve ürünlerin tadına bakar.
2.Daha sonra internet sayfasına (www.chocnette.com a) girer ve Chocnette in kurumsal kimliğini tanır.
3.Yapılan sadece çikolata satmak değildir! Mutluluğu paylaşmaktır!
4.Neden mutluluğu paylaşacağı, her gün kioskuna gittiğinde gülümseyeceği ve aynı zamanda çok kazanacağı bir işe yatırım yapmasın ki?
5.Chocnette’ı arar ve randevu alır.
6.İlk randevuda franchise adayının Chocnette değerlerine uygunluğu ve yapacağı işe dair heyecanı gözlemlenir.
7.Her şey yolunda ise, sırada franchise verilmek üzere hazırda bulunan herhangi bir lokasyon olup olmadığını öğrenir.
8.Sıradaki lokasyonlardan birini tercih ederse iş çok kolaydır: Lokasyonun kalabalığı ölçülmüş, açılacak Chocnette kioskunun yıllık ciroları tahmin edilmiştir.
9.Sırada hazır bir lokasyon yok ise franchise adayı yeni bir lokasyon önerir. Önerilen lokasyon incelenir. Lokasyonun Chocnette konseptine uygunluğu çok önemlidir. Chocnette tarafından aday lokasyonda frekans sayımları yapılır ve yıllık ciro tahminleri ortaya çıkartılır.
10.Chocnette franchise temsilcisi, bu rakamları ve detaylı maliyet çalışmalarını franchise adayıyla paylaşır. Hedeflenen; yapılacak yatırımın kendisini 6 – 10 aylık bir sürede çıkarmasıdır. (para koysun, sonra geriye kazansın yığın halinde biriksin)
11.Sırada el sıkışmak vardır. Chocnette ve kiosk alanı sahibi arasında kiralama sözleşmesi, Chocnette ve franchise alan arasında ise franchise sözleşmesi imzalanır.
12.3 ya da 4 hafta içinde bir gecede Chocnette kiosku kurulur.
13.Sabah açılış yapılır.
14.Çikolata akmaya başlar!
15.İnsanlar kalabalıklar halinde birikirler kioskun başına.
16.Ve yine birisinin dikkatini çeker kalabalıklar”¦
17.Chocnette mutluluğu adım adım yaygınlaşır!

Chocnette franchise başvuru formu için linke tıklayınız.

Etiketler : Chocnette franchise, Chocnette franchising, Chocnette franchise şartları, Chocnette franchise nasıl alınır, Chocnette bayilik, Chocnette bayilik şartları, Chocnette bayi.

3 YORUMLAR

  1. francisse koşulları çok zor herşey göründüğü gibi değil şartlar çok ağır ücret olarak çok pahalı standlar hiç bayilik almaya çalışmayın eğer kendiniz bu işi kurabilirseniz aylık kazancınıza 2.5 milyar daha fazla kazanıyorsunuz bi kere aylık işim hakkı aklınızn ucundan geçmicek bi rakam çok pahalı uçmuşlar

  2. konsept olarak antalyada avm de gordum cok begendım.franchıse almak ıstıyorum ulasmak ıstıyorum..lutfen donersenız sevınırım…

  3. Bizim de arkamızda bürokrat babalarımızın dsteği olsa biz de 40-50 bin dolara franchise satar, satamadığımız noktalara da kendimiz girer tekelleştirirdik.

    En kötüsü de çikolata diye yedirdikleri şey katkı maddesinden geçilmeyen ve çikolatanın itibarını sıfıra indiren çok kötü kalitede bir karışım, zaten akışından da belli.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here