Choconana muz ile kazandırıyor.

Choconana muz ile kazandırıyor.
Choconana

Choconana

Choconana muz fikri eski yıllarda uygulanmış bir bayilik modeliydi. Fikirin ana teması çikolataya batırılan muzların adet olarak satılmasıdır. Standlarda yapılan bu iş zamanla istediği popülerliği yakalayamadığı için bayilik vermeyi bırakmıştır.

Choconana tarzı işler yurt dışında yapılmaya devam edilmektedir. Fikrin başka ülkelerde talep görmesinin nedeni sunumu ve fiyatları ile ilgili olabilir. Bu fikir ucuz verilecek bayilikler arasında dikkat çekmeyi başarmıştır.

17 YORUMLAR

 1. ben bu telefonu aradım açmadılar acaba başka nasıl ulaşabilirirz bu numaraya ben bu işi yapmayı düşünüyorum

 2. bu ürünü malatyada gördüm ve tadına bakdım malatya park AVM koymuşlar çok şık stand olmuş ürünün tadı süper.

 3. iş hakkında daha tetaylı bilgi edinmek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim. Örneğin eleman, açılacak yerin bulunması v.s. gibi

 4. ya kardesım adam telefon numarası vermıs istedıgınız bılgıyı vermek ıcın madem o kadar cıddı ısenız neden adamı aramıyorsunuz da buraya yazıyosunuz kı????

 5. mert lütfen yanlış yapıosun kardeşim;
  aziz nesini karıştırma seni de alırlar içeri:))

  işhakkında bilgi vereyim. yaz kış iş yapıyor elemanları ise muz üretici olan dole yolluyor, yani elemanlar arap soyundan gelmesi lazım.
  soğuk muzu alıosun sıcak çikolataya bandırıyosun. muzun soğukluğu ile çikolata donuyor. çatır çatır yiyosun:)
  bunu dole muzla değilde mis gibi bizim aroması bol anamur muzuyla yapacaksan anamurun yerlilerinden çalıştıracaksın:))))

 6. Bunlar kasıtlı mı yazılıyor yoksa gerçketen insanlar bu yorumları yapıyormu? Haberin altında numara vermişler ya arkadaşlar daha ne diye bana bilgi verin diyosunuz:) Aziz Nesin i saygıyla anıyorum…Morfikirler emeğinize sonsuz teşekkürler

 7. Merhaba ürün hakkında detaylı bilgi, bayilik şartları, ürün fiyatı ve kar marjı hakkında bilgi alabilir miyim? Yaz, kış talep görüyor mu?

  Teşekkürler..

 8. merhabalar,
  çok uzun zamandır kendime küçük çapta bir iş kurmak istiyordum. aslında aklımda fondü tarzında bişeyler vardı ama buda ona benzer bir fikir gördüğüm kadarıyla. daha detaylı bilgi göndermeniz mümkünse sevinirim.

 9. merhaba
  ürün, bayilik şartları ve çalışanlar gibi konularla ilgili detaylı bi bilgi verirseniz sevinirim.

 10. merhaba ürün hakkında detaylı bilgi ve bayilik şartlarını bildirirseniz sevinirim.

 11. merhaba calışmalarınızla ilgili detaylar için size nasıl ulasabilirim.bu konuda yatırım yapabilecegim istanbul avrupa yakasında bulunan kurulu mekanlara sahıbım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here