Ci GUSTA Bayilik ve Bayilik Şartları

64

Ci GUSTA Bayilik

Ci GUSTA Bayilik
Ci GUSTA Bayilik

İtalyan dondurma hammaddeleri üreticisi PreGel’in dünyaca ünlü dondurma markası ci gutsa, Türkiye’de şube sayısını artıyor. Ci gusta Türkiye Genel Müdürü Tahir Haytaoğlu, ” Türkiye’de ilk Ci GUSTA mağazamızı İstanbul’da Tromp Towers AVM’de açtık. Yakında Antalya, Bodrum, İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Antakya ve Bolu’da şubeler açılacak” diyor. Ci gusta bayilik sistemiyle şubeler açacak. Ci GUSTA bayilik sistemi mobil stand, kiosk, küçük ve büyük mağaza olmak üzere 4 farklı modelden oluşuyor. Ci GUSTA Yatırım maliyetleri iş modellerine göre 20-150 bin euro arasında değişiyor. Ayrıca aylık cirodan yüzde 5 pay alınıyor, ci gutsa şubelerinde özel formüllerle hazırlanan frozen yoğurt ve gelato ürünler müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Ci GUSTA Bayilik İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 510 10 94
E-posta: cigusta@cigusta-turkiye.com
Web: cigustaturkiye.com

Ci Gusta Bayilik Şartları

Neden “ci gusta!” Franchisee olmalıyım?

  • Tüm yıl boyunca tüketilebilecek, kaliteli ve yenilikçi menüsüyle gerçek İtalyan lezzetlerini bir arada sunan samimi bir konsept.
  • Gerçek İtalyan Soft Gelato, Artisinal Gelato, Frozen Yoğurt ve klasik İtalyan tatlıları “ci gusta!” yıl boyunca tüketiciler için referans bir kilit noktası olmayı hedeflemektedir.
  • “ci gusta!” mağazasında satılan ürünler tamamen doğal, katkısız ve en üst kalitededir. Uluslararası bir markanın avantajlarıyla kaliteye inanan girişimciler için ideal bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

    Ci GUSTA Bayilik Şartları
    Ci GUSTA Bayilik Şartları

ci gusta! mağazası açmak için özel bir beceriye gerek var mıdır?
Hayır, hiçbir özel beceri gerektirmez, sadece girişimcilik ruhu, heyecanı ve öğrenme isteği gibi bir girişimci için olmazsa olmaz özellikler gereklidir. Ayrıca makineleri kullanacak olanların iyi bir el becerileri olması iyi olur.

Bir franchise olmak için en iyi yaş nedir?
Genç ve modern bir konsept olarak bir “ci gusta” mağazası açmak için 18 ve 60 yaşları arasında olmak yeterli. Gerçeği söylemek gerekirse bizde limit yoktur. Kendini genç ve dinamik hisseden herkes bir “ci gusta!” mağazası açabilir.

Kaç metrekare gerekiyor?
Bir “ci gusta!” mağazası açmaya istekli olan franchise kendine ve açmayı düşündüğü lokasyona uygun farklı iş modellerimizden birini seçebilir. Korner (4m2), Kiosk (9-16m2), Küçük mağaza (20-60m2) ve Büyük Mağaza (60 +m2) olarak dört tip iş modelimiz mevcuttur. Yatırımcılar bunlardan herhangi birine veya farklı birkaç tanesi için başvuruda bulunabilir.

Her şey “ci gusta!” tarafından mı tedarik edilecek?
ci gusta! konsepti anahtar teslim bir konsepttir. Ekibimiz, sizin bize göstereceğiniz veya birlikte tespit edeceğimiz lokasyonda en uygun iş modelinden, en uygun mimari tarz, mobilya, makine, vs. gibi tüm birimlerin tespitini, kurulumunu ve çalıştırılmasını sağlayarak yatırımcıya iş yapmaya hazır, anahtar teslim mağaza verir.

Ayrıca eğitim veriyor musunuz?
Kesinlikle evet. Eğer “ci gusta!” Yatırımı yapmaya karar verirseniz göreceksiniz ki İtalya’da ki tesislerimizde alacağınız bir haftalık eğitimde hem sabit teknik eğitimi hem de iş ve pazarlama destek eğitimini alıyor olacaksınız. Ayrıca zaman içinde eğitime ihtiyaç duyduğunuzda gerek bizim Türkiye’deki tesislerimizde gerekse de kendi yerinizde eğitim alabileceksiniz.

Konsept için herhangi bir kredi planı var mı?
Kredi ile bir ci gusta! mağazası açmak isteyen yatırımcılar için bir banka ile özel bir kredi planlaması çalışması yapılmaktadır.

Ci GUSTA Bayilik Hakkında : ci gusta!, dünyanin en buyuk dondurma hammadeleri ureticisi İtalyan PreGel firmasının aile bireyleri tarafından kurulmuş olan Hapy Times Solutions firmasının yarattığı bir markadır. Tüm dünyada; franchising sistemi ile iki yıl gibi kısa bir sürede, tam 20 ülkede 100’e yakın mağaza ve kiosk açmak üzere anlaşmalar imzalamıştır.

Dünya devi PreGel firmasının da desteğini alarak tamamen katkısız, doğal ve taze ürünleri bayilerine ulaştıran İtalyan Happy Times Solutions firması, Türkiye pazarı için TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. ile master franchising anlaşması imzaladı. TAMY Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti., farklı sektörlerde 50 yılı aşkın bir süredir ticaret yapan üç ailenin ikinci kuşak temsilcilerinin bir araya gelerek kurmuş olduğu bir şirkettir.

Biz konularımızda deneyimli, eğitimli, yurtiçi ve yurtdışı iş tecrübesi olan, etik çalışma prensiplerini kendine ilke edinmiş kişiler olarak ci gusta! konseptini Türkiye’de tanıtmak, sevdirmek ve büyütmek için kollarımızı sıvadık. Yatırım geri dönüşü hızlı, tatlı ve kazançlı bir yatırım yapmak isteyen, yeniliğe açık tüm girişimcilerle tanışmak ve görüşmek istiyoruz.

Tahir Haytoğlu – Genel Müdür – Tamy Grup Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti..

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here